Стоматологічна клініка D.Ante.
Краща версія твоєї усмішки
Режим роботи клініки:
Пон-Сб: с 9:00 до 21:00
Нд: з 9:00 до 15:00
Контактні телефони:
+38 068 287 77 07
+38 044 287 77 07
Адреса:
Київ, вул. Антоновича 47
метро «Олімпійська»
Соціальні мережі:
Facebook
Instagram
Змінити мову сайту:
Мова сайту
RU UA
Рейтинг клініки в Google
4.8 
Скільки насправді коштує імплантація зуба?

Скільки насправді коштує імплантація зуба?

стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог
Імплантація
06.04.2021
6178
✍️ написано стоматологом D.Ante 👇

Припустимо, вам видалили зуб і ви плануєте відновити зубний ряд за допомогою імпланту. Швидше за все, ви «загугли» вартість імплантації зуба в Києві в стоматологічній клініці і будете розраховувати на той бюджет, який побачили на сайтах у видачі. Якщо ж фактична ціна за послугу виявиться дорожче, у вас може з’явитися відчуття, що вас обдурили.

Звичайно, можна піти й іншим шляхом: записатися на консультацію в клініку і задати стоматологу-імплантологу пряме запитання: «Скільки коштує поставити імплант зуба?». В такому випадку, лікар назве вам орієнтовну суму (особливо якщо ви прийдете на прийом без комп’ютерної томографії щелепи). При цьому лікар буде розуміти, що на остаточну вартість може вплинути безліч чинників, які складно передбачити, а ви подумаєте, що ця ціна остаточна.

Насправді, це не «неточності в прайсі» і не «стоматолог-імплантолог не хоче розрахувати точну ціну», як може здатися. Вся справа в тому, що розрахувати точну вартість імплантації зуба заздалегідь, без діагностики — складно. Ні, не просто складно, а дуже складно.

У цій статті Іван Щербина розповість про основні чинники, які впливають на кінцеву вартість імплантації зуба.

Чому ціна на імпланти зубів — різна

Відповідь проста: особливості та стан ротової порожнини у кожної людини — індивідуальні. Відповідно, як би лікарі не намагалися деталізувати прайс і розписати деталі імплантації, пацієнт не зможе розрахувати точну вартість для свого випадку.

Чому так виходить. Припустимо, вам надали детальний прайс і навіть включили в нього можливі додаткові етапи, які можуть знадобитися під час імплантації (як приклад можете подивитися етапи імплантації та їх вартість у нас на сайті).

Як зрозуміти, що вам потрібен (або не потрібний), наприклад, синус-ліфтинг або ортодонтичне лікування?

Розрахувати точну вартість імпланта зуба по прайсу не вийде. Потрібно пройти діагностику і проконсультуватися зі стоматологом-імплантологом.

Повна вартість послуги включає обов’язкові та додаткові етапи, які можуть знадобитися для якісного відновлення зубного ряду.

Ціна імпланта зуба: обов’язкові складові

Ці етапи завжди впливають і входять у кінцеву вартість послуги.

Щоб наочно показати алгоритм, який проходить лікар-імплантолог, щоб оцінити вартість імплантації, ми підготували «невелику» схему. Вона не повна — ми виключили безліч підетапів, які також впливають на вартість і залишили тільки основні вузли, що впливають на ціну.

как врач рассчитывает стоимость имплантации

Консультація

Під час консультації стоматолог-імплантолог збирає у пацієнта анамнез і оглядає ротову порожнину. У разі необхідності, щоб визначити відсутність протипоказань або провести додаткові роботи перед імплантацією, він запрошує стоматолога-ортопеда та стоматолога-хірурга.

У деяких ситуаціях, якщо це буде більш підходящим варіантом лікування, стоматолог-імплантолог може порадити пацієнтові альтернативу імплантації, наприклад, установку мостовидного протеза.

В результаті цього етапу лікар формує план лікування, який стає основою для подальших маніпуляцій.

Комп’ютерна томографія (КТ-знімок)

Знімок дозволяє отримати точне тривимірне зображення щелеп. На його основі стоматолог-імплантолог детальніше вивчає особливості щелепно-лицьового апарату, кількість кісткової тканини і планує вживлення імпланта.

Определение цены импланта на основе КТОсобливість нашої стоматології: ми вважаємо, що основа професіоналізму — вузька спеціалізація, тому не робимо КТ-знімки в стоматології D.Ante, а направляємо пацієнтів в спеціалізовані лабораторії, де цей знімок роблять швидко і якісно.

Читайте в нашому блозі: Рентген зуба в Києві: користь і шкода під час лікування зубів

Вартість імпланта

Ціна на імпланти зубів — ключова складова загальної вартості послуги.

Імпланти різних брендів відрізняються за терміном приживлюваності і вартостю. Тому, чим популярніше бренд, тим дорожче імплант.

Про те, які бренди ми рекомендуємо нашим пацієнтам — розповімо нижче.

Спосіб імплантації

Імплантація буває одноетапною і двоетапною.

Одноетапна — коли пацієнтові видаляють зуб, вставляють імплант і встановлюють тимчасову коронку за один день. У такого підходу є свої недоліки, тому можливість проведення такої імплантації обговорюється з лікарем індивідуально.

Читайте в нашому блозі: Зуби за один день або Імплантація зуба за один прийом: правда чи вигадка?

Двоетапна (класична) імплантація — коли процес імплантації включає кілька візитів з часовими проміжками. Саме таку імплантацію ми найчастіше проводимо пацієнтам D.Ante.

Видалення зубів

Іноді стоматолог-імплантолог може порекомендувати додаткове видалення зубів. Наприклад, якщо у пацієнта відсутній практично весь зубний ряд, лікар може провести протезування на імплантах і відновити жувальну функцію всієї щелепи.

Якщо необхідно, видалення зубів передує імплантації імплантів і збільшує загальну вартість зубного імпланта і терміни імплантації імпланта (ів).

Читайте в нашому блозі: Імплантація переднього зуба

Створення хірургічного шаблону

Стоматологи створюють спеціальні накладки на основі відбитків щелепи, які дозволяють планувати точне місце, оптимальні кут і глибину вживлення імпланта в кісткову тканину.

Крім цього, хірургічний шаблон дозволяє:

  • мінімізувати травматизм і ускладнення після вживлення імпланта;
  • вживляти імпланти швидше і точніше.

Анестезія

Лікар підбирає вид анестезії в кожному конкретному випадку. Відповідно, цей фактор впливає на загальну вартість імплантації.

Установка формувача ясен

Формувач ясен — тимчасовий елемент, який лікар-імплантолог використовує для створення правильного отвору в яснах під абатмент (сполучна ланка між імплантом і протезом — коронкою, мостом та ін.).

Формувачі ясен випускають різні бренди, тому їх вибір, як і вибір імплантів — великий. Відповідно, вартість формувача впливає на кінцеву вартість послуги.

Кількість ортопедичних етапів

Кількість ортопедичних етапів визначається індивідуально для кожного пацієнта: комусь потрібна коронка з кераміки, комусь із цирконію, хтось хоче поставити міст на імпланти, а хтось — зробити протезування всієї щелепи на 4-х або 6-ти імплантатах.

Власне, це один з тих пунктів, який самостійно по прайсу стоматології точно не вийде прорахувати.

Вартість зубного імпланта: додаткові етапи

Ці етапи не обов’язкові. Вони залежать від кожного конкретного випадку і пацієнта.

Професійна чистка зубів

Проводиться, якщо у пацієнта присутні м’які і тверді зубні відкладення на зубах (наліт і зубні камені). Робити чистку необхідно, щоб мінімізувати кількість шкідливих мікроорганізмів у ротовій порожнині і виключити ускладнення після імплантації.

Професійна гігієна не входить у вартість послуги імплантації і проводиться, тільки коли це дійсно необхідно.

Ортодонтичне лікування

Додаткове лікування у ортодонта може знадобитися, якщо після видалення зуба пройшло достатньо часу. Тоді, перед вживленням імпланта ортодонт встановлює брекети або елайнери, щоб сусідні зуби «повернулися» в те положення, в якому вони були перед видаленням.

Тобто, лікарі насамперед «звільняють» місце під майбутній протез (коронка, міст), а після — вживлюють імплант.

Нарощування кісткової тканини

Недостатня кількість кісткової тканини — часте явище. В цілому, зменшення кісткової тканини з віком вважається нормою, проте вона починає розсмоктуватися і після видалення зуба (якщо на його місце не поставили новий зуб).

Недолік кісткової тканини — тимчасове протипоказання до проведення імплантації. Тимчасове, тому що лікарі проводять синус-ліфтинг — штучне нарощування кісткової тканини, після якого тканини стає досить для встановлення імпланта.

Процедура синус-ліфтингу — додаткові витрати для пацієнта.

Виробники імплантів: кого вибрати?

Вибрати виробника імпланта — не складно, якщо:

  • проконсультуватися зі стоматологом-імплантологом;
  • визначити бюджет, який ви готові витратити на установку імпланта.

Якщо робити все самостійно, то вибір імпланту перетворюється в довгу подорож по інтернету: Straumann, Megagen, Astra Tech, Ankylos, Nobel Biocare, Bauer’s Implants і ще з десяток таких же невідомих для вас брендів, і у кожного з них — свої переваги, недоліки і ціни 😕

Імпланти яких виробників рекомендують лікарі D.Ante

Ми рекомендуємо пацієнтам встановлювати Straumann, Megagen і Bauer’s Implants — це якісні імпланти з біосумісних матеріалів, які приживаються в 98% випадків (а за статистикою нашої клініки — в 99,6%).

Як ви вже зрозуміли, ціна імпланта зуба — питання індивідуальне, тому нижче ми вказуємо вартість вживлення самого імпланту, без ціни формувача, абатмента, коронки і додаткових етапів.

Виробник Ціна імплантації зубів в Києві в D.Ante
Bauer’s Implants (Украина) від 7 000 ₴
Megagen (Корея) від 15 200 ₴
Straumann (Швейцария) від 17 000 ₴

* дізнатися деталі про імплантати від цих виробників можна на сайті D.Ante на відповідних сторінках (Straumann, Megagen, Bauer’s Implants).

Висновки

Ціна на установку імпланта зуба — питання індивідуальне для кожного пацієнта, тому ми не рекомендуємо орієнтуватися виключно на прайс стоматології: в ньому вказані фактичні ціни, але які додаткові етапи будуть потрібні — передбачити складно.

Щоб дізнатися особливості ротової порожнини, можливість імплантації та орієнтовну вартість відновлення зубного ряду — приходьте на консультацію до стоматолога-імплантолога. При цьому враховуйте, що імплантація, як правило, складається з декількох етапів, а значить завжди можуть виникнути додаткові витрати.

Автор цієї статті

doctor
Іван Щербина
стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог
💬 Без ускладнень у хірургії ніяк не обійтись, але ми робимо все, щоб їх мінімізувати.

Останні статті
по темі Імплантація в блозі D.Ante

Імплантація переднього зуба
Читати статтю повністю>
Що краще: коронки, імпланти чи вініри?
Читати статтю повністю>
Немає всіх зубів: як відновити зубний ряд
Читати статтю повністю>
Що потрібно знати про імплантацію під ключ у Києві
Читати статтю повністю>
Лікування трійчастого нерва після видалення зуба
Читати статтю повністю>
Найкращі імпланти для зубів: рейтинг виробників, порівняння цін, відгуки
Читати статтю повністю>
Відторгнення зубного імпланту: що потрібно знати пацієнтам
Читати статтю повністю>
ТОП-10 міфів про імплантацію зубів, в які не варто вірити
Читати статтю повністю>
Формувач ясен: що це і навіщо встановлюють
Читати статтю повністю>
Зуби за один день або Імплантація зуба за один прийом: правда чи вигадка?
Читати статтю повністю>