Стоматологічна клініка D.Ante.
Краща версія твоєї усмішки
Режим роботи клініки:
Пон-Сб: с 9:00 до 21:00
Нд: з 9:00 до 15:00
Контактні телефони:
+38 068 287 77 07
+38 044 287 77 07
Адреса:
Київ, вул. Антоновича 47
метро «Олімпійська»
Соціальні мережі:
Facebook
Instagram
Змінити мову сайту:
Мова сайту
RU UA
Рейтинг клініки в Google
4.8 

Прозорі елайнери для вирівнювання зубів

Елайнери дозволяють вирівняти зуби без встановлення брекетів. Їх ефективність та естетичність підтверджено досвідом пацієнтів

✍️ Контент цієї сторінки створено стоматологами D.Ante

Елайнери — це прозорі капи, які встановлюють на зуби. Для чого елайнери потрібні — щоб виправити прикус і при цьому не відчувати дискомфорту в процесі. 

Елайнери стали популярними одразу після своєї появи в 1998 році завдяки широкому переліку переваг, зручності носіння та естетичному зовнішньому вигляду.

Коли елайнери було винайдено, вони виготовлялися тільки в шести країнах. Але після закінчення терміну патенту (2012 рік) вони стали вироблятися на всіх континентах — і тепер елайнери Invisalign, Orthero та Crista Line доступні і для українських споживачів.

Згадані вище елайнери у Києві ви можете встановити в нашій клініці. 

До речі, «елайнери» та «капи для вирівнювання зубів» — це одне і те саме, просто кожен стоматолог називає їх так, як йому зручно.

Елайнери — це вирівнювання зубів без брекетів

Як і у брекетів, призначення елайнерів — це коригування прикусу або положення чи куту зубів в ротовій порожнині. Конструкцію виготовляють на основі цифрового скану щелепи пацієнта, тому в багатьох випадках такі капи не менш ефективні для лікування, ніж брекети.

Так само як і брекети, елайнери потрібно носити тривалий термін, але комфорт від носіння елайнерів набагато вищий.

Також є й інші переваги конструкції порівняно з брекетами.

Переваги елайнерів у порівнянні з брекетами

Порівняльні характеристики брекетів та елайнерів

Перш за все прозорі капи — це знімні конструкції, тому їх експлуатація викликає набагато менше дискомфорту (психічного і фізиологічного), ніж носіння брекетів.

По-друге, їх виготовляють з прозорого медичного полікарбонату. Через це ця ортодонтична конструкція практично не помітна оточуючим під час носіння.

Елайнери — капи для вирівнювання зубів
Як виглядають елайнери на зубах (перше фото — без елайнерів, друге — з ними). Як бачите, різниця майже непомітна.

Ще одна перевага ховається в особливості їх конструкції.

На відміну від брекетів, прозорі капи контактують з зубами по всій поверхні, тому ортодонту набагато простіше контролювати процес лікування (вирівнювання зубів). 

Через це термін лікування елайнерами часто менший за носіння брекетів: мінімальний термін лікування — півроку. В наступних розділах ви можете побачити фотографії того, як змінюється зона усмішки вже через 2 місяці після початку лікування елайнерами.

На відміну від брекетів, Invisalign, Easy Align, Orthero та Crista Line не містять металевих елементів, які кріпляться на зуби, тому вони не травмують щоки, язик та емаль зубів. Через це в тих, хто носить елайнери, відгуки про комфорт конструкції набагато кращі, ніж в тих, хто вирівнює зуби брекетами.

Але, нажаль, прозорі капи мають і свої недоліки, тому існують клінічні випадки, в яких не можна використовувати їх.

Читайте у нашому блозі: Як вирівняти зуби без брекетів: два ефективних метода

Недоліки елайнерів у порівнянні з брекетами

Полікарбонат, з якого виготовляють ортодонтичний апарат, не може забезпечити таку ж саму силу тиску на зуби, як металічна дуга в керамічних, сапфірових і, тим більше, в металевих брекетах.

Через це у випадках сильного викривлення зубів чи зміни прикусу (при складних патологіях) треба надати перевагу у виборі саме брекетам.

До того ж, елайнери зазвичай коштують більше, ніж брекети. Тож, якщо ви обираєте, ортодонтичну конструкцію і орієнтуєтесь на питання «що дешевше елайнери чи брекети?», то відповідь однозначна — брекети (особливо металеві).

Елайнери чи брекети, що обрати?

Вибір того, що саме варто встановлювати залежить від кліничної картини в кожному індивідуальному випадку. Прозорі капи не підходять при складних патологіях, про які ми писали раніше, але в інших випадках вони конкурентоспроможні порівняно з брекетами.

Читайте у нашому блозі: Чи боляче ставити, носити та знімати брекети?

Втім, якщо ви розглядаєте можливість встановлення вирівнюючих прозорих кап і обираєте, використовувати брекети чи елайнери, зверніть увагу на один важливий момент, з якими вам доведеться стикнутися:

Результат лікування елайнерами перш за все залежить від добросовісності пацієнта: якщо порушувати режим носіння, то технологія безсила. А режим носіння досить жорсткий: 

Питання: Скільки потрібно носити елайнери? 

Відповідь: Елайнери треба носити 22-23 години на добу і знімати виключно для прийому їжі та чищення зубів. Інакше ефективність елайнерів буде невеликою.

Однак, варто зазначити також і ефективність елайнерів.

Елайнери до і після

Ось так виглядає результат вирівнювання зубів елайнерами вже через два місяці після установки — за умови дотримання правил носіння конструкції, елайнери до після.

Эффективность лайнеров инвизилайн
Елайнери до та після

Як створюють систему прозорих кап для вирівнювання зубів

Елайнери завжди виготовляють за індивідуальними відбитками зубів пацієнта. Інакше носіння прозорих кап не матиме змісту: вони не будуть тиснути на зуби передбаченим стоматологом чином, і, відповідно, не зможуть вирівняти зуби.

Виготовляються прозорі капи з полікарбонату під високим тиском та температурою. Після того як полікарбонат твердіє, він набуває необхідної для правильної корекції прикусу форми та жорсткості. Так і виходить прозора система вирівнювання зубів — елайнери або прозорі капи.

В Україні популярні декілька систем прозорих кап для вирівнювання зубів: Invisalign, Easy Align, Orthero та Crista Line. Про них ми розкажемо більш детально.

Що таке елайнери Invisalign («Інвізілайн»)?

Це саме ті елайнери, з яких усе почалося. 

Саме ця компанія почала виробляти зйомні, гігієнічні та гіпоалергенні капи, які скорочують час прийому у стоматолога-ортодонта.

Система має тільки один недолік, досить високу вартість (ціни на елайнери та ретенційні комплекти Invisalign наведено в кінці цього матеріалу).

Invisalign по своїй суті — це набір кап, які необхідно змінювати кожних два тижні, щоб забезпечити правильне вирівнювання прикусу.

Аналоги Invisalign – Easy Align, Orthero та Crista Line

Так само як і система Invisalign, елайнери Easy Align, Orthero та Crista Line — це набори змінних кап на зуби, які треба носити постійно і не забувати змінювати через визначений проміжок часу, щоб зуби вирівнювались відповідно до плану лікування, призначеного стоматологом-ортодонтом. 

Основна різниця інших брендів елайнерів від Invisalign — це їхня ціна, а також деякі відмінності у протоколах носіння кап. Саме тому елайнери інших компаній більш доступні в якості інструменту для виправлення прикусу.

Окремо треба зазначити, що наша клініка раніше працювала з брендом Easy Align (Україна) декілька років, але нещодавно ми переглянули наявних виробників і віддали перевагу елайнерам Orthero та Crista Line.

Отже наразі повний перелік брендів елайнерів, з якими ми працюємо, виглядає так:

 • Invisalign (США);
 • Orthero (Туреччина);
 • Crista Line (Німеччина).

Також слід зазначити, що, незалежно від того, які капи ви хочете встановити, необхідно перш за все порадитися зі стоматологом-ортодонтом. Він допоможе визначити ступінь викривлення зубів та обрати виробника кап — Invisalign, Easy Align, Orthero чи Crista Line — який підійде саме вам.

Де поставити елайнери та скільки це коштує?

Коли ви обиратимите клініку для встановлення капи, обовʼязково запитайте про сертифікацію стоматолога-ортодонта, який встановлюватиме вам капи. 

Справа в тому, що виробники прозорих кап для вирівнювання зубів проводять навчання, які забезпечують вміння стоматолога працювати саме з цією конкретною системою прозорих кап. 

Це гарантує, що під час вирівнювання зубів капами буде дотримано всіх рекомендацій виробника, а пацієнт отримає максимальний результат лікування. 

Лікарі клініки D.Ante пройшли сертифікацію і успішно встановлюють елайнери Invisalign (США), Crista Line (Німеччина) та Orthero (Туреччина).

Де поставити елайнери?

Все просто: Київ, метро «Олімпійська», вул. Антоновича 47, стоматологічна клініка D.Ante 🙂 

А щодо того, скільки коштують елайнери, ви можете дізнатися з таблички нижче.

Елайнери ціна Київ (Invisalign, Orthero, Crista Line)

Послуга Ціна
Первинна консультація* 0 - 600 грн.
(включаючи протиепідемічний набір, оцінку ОПТГ/КТ, 1 прицільний знімок)
*віднімається за умови початку лікування протягом 30-ти календарних днів
**

Вирівнювання зубів елайнерами

Набір елайнерів Orthero (Туреччина), по курсу на день оплати* $3000
**
Набір елайнерів Crista Line (Німеччина), по курсу на день оплати* €2970 - 3270
**
Ретенційний набір Crista Line (Німеччина), по курсу на день оплати* €180
**
Набір Invisalign (США), по курсу на день оплати* $5500
Акція -10% до 31.03.2024 $4950
**
Ретенційний набір Invisalign (США), по курсу на день оплати* $1000
Акція -10% до 31.03.2024 $900
**
* Ціни вказані включаючи вартість відбитків, складання плану лікування, встановлення ретенційних пунктів
**

Прозорі елайнери для вирівнювання зубів:
запитаєте стоматолога

Если вы не нашли нужной информации в этом материале, задайте свой вопрос — и наши стоматологи ответят на него, администратор перезвонит и озвучит ответ. Обычно отвечаем в течение 24 часов.

І «ні» — ваш питання не буде видно іншим відвідувачам сайту.

  Останні статті
  по темі Ортодонтія в блозі D.Ante

  Стоматолог-ортодонт: хто це, що лікує, коли до нього варто звернутися
  Читати статтю повністю>
  Брекети або пластинка на зуби: переваги, недоліки, що краще
  Читати статтю повністю>
  Що краще: коронки, імпланти чи вініри?
  Читати статтю повністю>
  Дистальний прикус: вплив на здоров’я, ознаки, причини, лікування у дітей та у дорослих
  Читати статтю повністю>
  Як чистити зуби з брекетами: що потрібно знати про домашню гігієну в процесі лікування
  Читати статтю повністю>
  Чи боляче ставити, носити та знімати брекети?
  Читати статтю повністю>
  Неправильний прикус у дітей — не вирок
  Читати статтю повністю>
  Рентген зуба в Києві: користь і шкода під час стоматологічного лікування
  Читати статтю повністю>
  Скільки коштують брекети насправді?
  Читати статтю повністю>
  Брекети & харчування: що можна, а що не можна їсти
  Читати статтю повністю>

  Стоматологи-ортодонти D.Ante

  doctor
  Олена Гнатенко
  стоматолог-ортодонт
  💬 Посмішка повинна бути не лише красивою, а і гармонійною👌

  стоматолог-ортодонт

  doctor
  Леся Ракша
  стоматолог-ортодонт

  Відгуки про клініку
  та лікарів

  Хочу висловити величезну подяку Табуранській Людмилі, дитячому стоматологу, та її помічнику Богдановій Мірі! Їхнє терпіння, вміння працювати з дітьми = прекрасна і здорова дитяча посмішка!
  Varvara Zuieva
  Зробила гігієнічну чистку у доктора Гусарук В., все дуже акуратно, без болю, задоволена результатом. І знову ж: в іншій клініці мені сказали, що для мене чистка обов'язкова кожні півроку, проте лікар у Данті сказав, що в моєму випадку це ні до чого, раз на рік цілком достатньо. Тому раджу!!)
  Катерина
  Дякую від душі! Потрапила до гнатолога Євгена та залишилася абсолютно задоволена! Все професійно, швидко, якісно! Хоча ситуація була нелегка, але все було на найвищому рівні! Удачі, процвітання та більше вдячних пацієнтів
  Anna
  У цю стоматологію ходжу декілька років. Завжди чудовий сервіс. Лікар Воронін — експерт своєї справи. Ресепціоніст Яна завжди привітна і пропонує каву/чай. Раджу.
  Alyona Kalachova
  Дякую хірургу Івану за комфортне видалення. Я боялася, що видалення зуба мудрості це складно боляче і травматично. Виявилося що це може бути швидко і практично без ускладнень!
  Марія Садова
  Дуже задоволена клінікою! Працюють професіонали. Виправляла посмішку у Ганночки Ракші! Тепер я щасливий володар рівних зубів і не соромлюся посміхатися 😁
  Ketrin
  Хочу сказати «дякую» доктору Шабриній Анні за терпіння та чудовий результат. Встановила собі керамічні вініри, дуже й дуже задоволена. Радію, що потрапила саме в цю клініку до цього спеціаліста.
  Альона Єгорова
  Більше відгуків — на картах Google