Стоматологічна клініка D.Ante.
Краща версія твоєї усмішки
Режим роботи клініки:
Пон-Сб: с 9:00 до 21:00
Нд: з 9:00 до 15:00
Контактні телефони:
+38 068 287 77 07
+38 044 287 77 07
Адреса:
Київ, вул. Антоновича 47
метро «Олімпійська»
Соціальні мережі:
Facebook
Instagram
Змінити мову сайту:
Мова сайту
RU UA
Рейтинг клініки в Google
4.8 

Політика конфіденційності

Конфіденційність пацієнтів — пріорітет для кожного співробітника стоматологічної клініки D.Ante. 

Тому спеціально для наших пацієнтів та користувачів сайту (надалі — Користувач) dante.com.ua була розроблена ця політика конфіденційності.

Політика конфіденційності персональних даних (надалі — Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації, яку сайт стоматологічної клініки D.Ante (надалі — Сайт), розташований за адресою dante.com.ua, може отримати про Користувача під час використання Сайту, програм і продуктів Сайту.

Політика конфіденційності включає в себе відомості про збір, використання і зберігання особистої інформації пацієнтів і відвідувачів нашого веб-сайту. Збір такої інформації також можливий при замовленні послуг під час телефонної розмові з нашими співробітниками, участі в акціях, голосуваннях на Сайті, відправленні відгуків і ін.

Визначення термінів

У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

Адміністрація сайту (надалі — Адміністрація сайту) — уповноважені співробітники з управління сайтом, що діють від імені стоматологічної клініки D.Ante, які організовують та (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

Персональні дані — будь-яка інформація, що стосується прямо або побічно певної фізичної особи (суб’єкту персональних даних).

Обробка персональних даних — будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації (або без використання таких засобів) з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення або знищення персональних даних.

Конфіденційність персональних даних — дотримання Сайтом або представниками стоматологічної клініки D.Ante вимог не допускати їх поширення без згоди суб’єкта персональних даних або без наявності іншої законної підстави.

Користувач сайту (Користувач) — особа, яка має доступ до Сайту за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт стоматологічної клініки D.Ante .

Cookies — невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером, який зберігається на комп’ютері користувача. Цей фрагмент даний веб-клієнт або веб-браузер Користувача кожен раз пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.

IP-адреса — унікальна мережева адреса вузла в комп’ютерній мережі, побудованої за протоколом IP.

1. Загальні положення

1.1. Використання Користувачем Сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки Персональних даних Користувача.

1.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання Сайту.

1.3. Ця Політика конфіденційності застосовується лише до Сайту стоматологічної клініки D.Ante. Представники стоматологічної клініки D.Ante не контролюють і не несу відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях на Сайті.

2. Предмет політики конфіденційності

2.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов’язання представників стоматологічної клініки D.Ante щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає представникам стоматологічної клініки D.Ante на Сайті Стоматологічна клініка D.Ante  при заповненні інформаційних форм.

2.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення форми зворотного зв’язку на Сайті і включають в себе наступну інформацію:

2.2.1. Ім’я користувача.

2.2.2. Контактний телефон Користувача.

2.2.3. Дата візиту в клініку D.Ante.

2.2.4. Питання до лікарів та (або) адміністрації сайту.

3. Цілі збору персональної інформації користувача

3.1. Персональні дані Користувача представники стоматологічної клініки D.Ante можуть використовувати в цілях:

3.1.1. Ідентифікації Користувача, для взаємодії зі стоматологічною клінікою D.Ante.

3.1.2. Встановлення з Користувачем зворотного зв’язку, включаючи надсилання повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробки запитів і заявок від Користувача.

3.1.3. Надання Користувачеві ефективної клієнтської підтримки при виникненні проблем, пов’язаних з використанням Сайту.

4. Способи і терміни обробки персональної інформації

4.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

4.2. Сайт може використовувати «cookies», які представляють собою невеликі текстові файли, які автоматично розміщуються на комп’ютері або пристрої Користувача під час відвідування Сайту. В роботі Сайт також використовує піксельні теги, веб-маяки та інші подібні технології. Такі технології використовуються, щоб допомогти проаналізувати веб-потік сторінок, налаштовувати послуги Сайту, оптимізувати призначені для користувача інтерфейси, виміряти рекламну ефективність і зміцнити довіру і безпеку. За допомогою цих технологій Сайт збирає такі дані: ідентифікацію діючих інтернет провайдерів, IP-адресу користувача, тип браузера і операційної системи, дату і час доступу до Сайту, адреса веб-сайту (якщо такий є), через який Користувач пов’язаний з Сайтом і іншу подібну, пов’язану з трафіком інформацію.

4.3. При втраті або розголошення персональних даних представники стоматологічної клініки D.Ante інформують Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4. Адміністрація стоматологічної клініки D.Ante вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

4.5. Адміністрація сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або іншим негативним наслідкам, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

5. Зобов’язання сторін

5.1. Користувач зобов’язаний:

5.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом.

5.2. Адміністрація стоматологічної клініки D.Ante зобов’язана:

5.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3 цієї Політики конфіденційності.

5.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.

5.2.3. Вживати заходи для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

5.2.4. Здійснити блокування використання персональних даних, що відносяться до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача, або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб’єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

6. Відповідальність сторін

6.1. Адміністрація сайту, яка не виконала свої зобов’язання, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем у зв’язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України.

6.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації стоматологічна клініка D.Ante не несе відповідальність, якщо така конфіденційна інформація:

6.2.1. Стала публічним надбанням до її втрати або розголошення.

6.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання Адміністрацією сайту.

6.2.3. Була розголошена за згодою Користувача.

7. Вирішення спорів

7.1. До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем сайту і стоматологічною клінікою D.Ante, обов’язковим є пред’явлення претензії (письмового пропозиції про добровільне врегулювання спору).

7.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

7.3. У разі недосягнення згоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

7.4. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і стоматологічної клініки D.Ante застосовується чинне законодавство України.

8. Додаткові умови

8.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в цю Політику конфіденційності без згоди або додаткового повідомлення Користувача.

8.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

8.3. Всі пропозиції або питання по цій Політиці конфіденційності слід повідомляти Адміністрації сайту.

Політика конфіденційності
: запитайте стоматолога

Якщо ви знайшли потрібної інформації в цьому матеріалі, задайте своє питання - і наші стоматологи дадуть відповідь на нього, адміністратор передзвонить і озвучить відповідь. Зазвичай відповідаємо протягом 24 годин.

І «ні» — ваш питання не буде видно іншим відвідувачам сайту.