Стоматологічна клініка D.Ante.
Краща версія твоєї усмішки
Режим роботи клініки:
Пон-Сб: с 9:00 до 21:00
Нд: з 9:00 до 15:00
Контактні телефони:
+38 068 287 77 07
+38 044 287 77 07
Адреса:
Київ, вул. Антоновича 47
метро «Олімпійська»
Соціальні мережі:
Facebook
Instagram
Змінити мову сайту:
Мова сайту
RU UA
Рейтинг клініки в Google
4.8 

Правила та умови використання сайту

1. Загальні положення

1.1. Якщо Користувач вирішив використовувати Сайт та доповнення Сайту, в тому числі RSS, API, програмне забезпечення та інші файли, він надає згоду на дотримання всіх умов, викладених в цих Правилах користування сайтом (надалі — Правила), в тому числі шляхом реєстрації на сайті вашого профілю (облікового запису). Ці Правила є юридично обов’язковою угодою між Користувачем і стоматологічною клінікою D.Ante, предметом якої є надання користувачу послуг з використанням Сайту і його сервісів.

1.2. Стоматологічна клініка D.Ante, може в будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набувають чинності негайно після їх публікації на Сайті.

1.3. Користувач зобов’язується ознайомитися з цими Правилами перед кожним користуванням Сайтом. Якщо Користувач продовжує користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає його згоду на дотримання Правил з усіма їх змінами.

1.4. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них є для Користувача неприйнятними, він може не починати користування Сайтом або припинити дію свого облікового запису в порядку, визначеному розділом 8 цих Правил.

2. Загальні умови користування контентом на сайті

2.1. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, призначені для особистого некомерційного використання Користувачем. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, в тому числі, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо- і відеоматеріали (далі – «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і перебувають у володінні або під контролем стоматологічної клініки D.Ante, або сторони, яка є постачальником контенту для стоматологічної клініки D.Ante. Користувач погоджується дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, які містяться на будь-якій сторінці Сайту.

2.2. Вміст Сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародним авторським правом. Користувач не має права змінювати, публікувати, передавати, брати участь в передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених у пункті 2.4 цих Правил), створювати нові твори, поширювати, виконувати або будь-яким іншим способом використовувати вміст сайту (в тому числі програмне забезпечення) цілком або частково.

2.3. Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки і т.п. стоматологічної клініки D.Ante або третіх осіб захищені правами інтелектуальної власності. Ніщо, вказане в цих Правилах, не може бути витлумачено як надання опосередковано, за замовчуванням або іншим шляхом будь-якої ліцензії або права на використання торгової марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав стоматологічної клініки D.Ante або третіх осіб.

2.4. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти і елементи, які відображаються на Сайті, тільки для особистого користування, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання або зберігання будь-якого контенту з метою, що відрізняються від особистого використання, суворо заборонено без попередньої письмової згоди представників стоматологічної клініки D.Ante.

2.5. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволено безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання і згадки першоджерела не нижче першого абзацу і в обсязі, що не перевищує півтори тисячі символів без пробілів оригінального тексту. Використання більшого обсягу тексту можливо тільки за умови отримання письмового дозволу стоматологічної клініки D.Ante. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікування, розповсюдження, переробка, переклад, включення його частин в інші твори та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

Стоматологічна клініка D.Ante надає письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів третім особам на свій розсуд на підставі звернення, направленого в електронній формі на [email protected] і з обов’язковим зазначенням зворотної поштової адреси.

Стоматологічна клініка D.Ante залишає за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від третіх осіб будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу. Використання матеріалів стоматологічної клініки D.Ante можливо тільки після отримання третьою особою відповідного письмового дозволу.

3. Додаткові положення

3.1. Ці Правила застосовуються відповідно з законодавством України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.2. Незважаючи на будь-які положення з вищевикладеного, нічого в цих Правилах не може використовуватися для тлумачення положень, викладених в Політиці конфіденційності.

3.3. Листування слід здійснювати на [email protected].

3.4. Користувач погоджується негайно повідомляти стоматологічну клініку D.Ante про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Сайту. Про виникнення претензій зі сторони Користувача щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, розміщених на Сайті, повідомляйте на [email protected].

3.5. Матеріали можуть містити посилання, пов’язані з іншими World Wide Web інтернет-сайтами, ресурсами і рекламодавцями. Через те що Стоматологічна клініка D.Ante не несе відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, Користувач погоджується направляти будь-яке занепокоєння щодо будь-яких зовнішніх посилань адміністратору такого веб-сайту.

Правила та умови використання сайту
: запитайте стоматолога

Якщо ви знайшли потрібної інформації в цьому матеріалі, задайте своє питання - і наші стоматологи дадуть відповідь на нього, адміністратор передзвонить і озвучить відповідь. Зазвичай відповідаємо протягом 24 годин.

І «ні» — ваш питання не буде видно іншим відвідувачам сайту.