fbpx
Стоматологічна клініка D.Ante.
Краща версія твоєї усмішки
Режим роботи клініки:
Пон-Сб: с 9:00 до 21:00
Нд: з 9:00 до 15:00
Контактні телефони:
+38 068 287 77 07
+38 044 287 77 07
Адреса:
Київ, вул. Антоновича 47
метро «Олімпійська»
Соціальні мережі:
Facebook
Instagram
Змінити мову сайту:
Мова сайту
RU UA

4,9

Рейтинг клініки в Google
 

Вініри на зуби

Швидке і безболісне усунення дефектів зубного ряду

Вініри на зуби
Зміст статті
Показати весь зміст

Вініри — це керамічні накладки, які кріпляться на передню частину зуба. Вони корегують і підкреслюють красу зубів, з їх допомогою стоматологи створюють «голлівудські посмішки».

Створення та встановлення вінірів — найбільш ювелірна робота з тих, що виконують дантисти.

Щоб зробити посмішку пацієнта «голлівудською», лікарі діють по-різному: в деяких стоматологіях роблять виключно силіконовий відбиток (зліпок) щелепи і на його основі виготовляють накладки на зуби, в інших — використовують цифровий протокол, щоб змоделювати майбутню посмішку на комп’ютері без гіпсової моделі.

Стоматологи D.Ante використовують обидва способи, проте найчастіше — другий, тому що він виключає похибки, які виникають під час виготовлення силіконових відбитків (зліпків).

Ефективне малоінвазивне рішення естетичних проблем

Показання до встановлення вінірів

 • небажані проміжки між зубами (треми та діастеми);
 • відколи та тріщини на зубах;
 • незадовільний розмір та викривлення форми зубів;
 • зміна кольору раніше встановлених пломб та затемнення емалі;
 • флюороз (коричневі плями на емалі, коли кількість фтору у воді перевищує норму);
 • психологічний дискомфорт, відчуття невпевненості, коли оточуючі бачать ваші зуби та усмішку.

Протипоказання для встановлення

Зубні вініри не встановлюють дітям на молочні зуби та пацієнтам із бруксизмом (нічне скреготіння зубами).

Читайте в нашому блозі: Вініри: 9 плюсів і 3 мінуса керамічних накладок на зуби

На які зуби встановлюють керамічні вініри?

Вініри встановлюють найчастіше на передню частину зубів у зоні усмішки.

Кожна накладка встановлюється на окремий зуб. Чим більше зубів обточують під вініри, тим легше підібрати відтінок і зовнішній вигляд керамічних накладок. Через це найскладніше встановлювати вініри на два зуба.

Тобто, чим більше вінірів, тим легше створити бажаний вигляд усмішки.

Вініри «до» і «після», відгуки

вініри на зубах

«Я звернулася до ортодонта, думала, що потрібно буде встановлювати брекет-систему. Замість цього ортодонт і стоматолог порекомендували встановити вініри. Результат не забарився. Плюс — не потрібно довго ходити з брекетами!»

Шитова Ольга, студентка, Київ

вініри відгуки

«Давно хотіла виправити свою посмішку, але зважилася на це тільки перед переїздом в США. Довго вибирала колір і форму зубів. Результатом задоволена, кардинально інші відчуття і посмішка стала набагато красивіше. Дякуємо.»

Анна, домогосподарка, Київ

Як робляться фарфорові вініри?

Існує кілька методів виробництва:

 1. Непресований (на рефракторі) — медичний фарфор пошарово наносять на вогнетривку модель, потім обпалюють у спеціальній печі;
 2. Пресований (класичний/литтєвий) — модель із воску покривають вогнетривким матеріалом, під високим тиском (з використанням вакууму) і високих температур формується накладка;
 3. Технології CAD/CAM: створюється тривимірна модель пластини за допомоги комп’ютера; накладка вирізається фрезами на автоматичному станку з цільного блоку матеріалу.

Вініри на зуби: термін служби

Термін експлуатації не обмежений. У середньому вони служать від 10 років, є клієнти, яким вініри прослужили 15-25 років. Зробивши вініри в клініці D.Ante, ваша усмішка стане бездоганною на десятиліття.

Як ставлять вініри?

Аналоговий метод встановлення накладок на зуби

Встановлення вінірів складається з кількох етапів:

Встановлення вінірів цифровим методом

Процес установки складається з декількох етапів:

1. Створення 3D-моделі щелепи.

За допомогою спеціального обладнання лікар створює цифрову копію щелеп пацієнта з точними анатомічними даними і завантажує їх в спеціальну програму для обробки.

2. Фотометрія.

Це міні-фотосесія у клініці. Зараз ця процедура робиться набагато рідше, ніж раніше і лише за потребою. Процедура дозволяє краще вивчити анатомічні особливості обличчя, губ, зубів і щелеп у пацієнта, щоб врахувати їх при моделюванні і виготовленні вінірів.

3. Моделювання майбутньої усмішки.

Техніки створюють точний образ майбутньої посмішки у спеціальних програмах за технологією Digital Design посмішка.

Крім цього, техніки D.Ante створюють ідеальну посмішку відповідно до золотого перетину Фібоначчі — послідовності чисел, в якій кожне наступне число дорівнює сумі двох попередніх. Вважається, що розміри вінірів, які виготовили з урахуванням золотого перетину є найбільш приємними для людського погляду.

На цьому етапі пацієнт може оцінити естетику майбутньої усмішки, внести корективи, і підібрати відтінок накладок — ще до того, як вініри виготовлять і встановлять на зуби.

4. Встановлення тимчасових вінірів.

На цьому етапі лікар створює та фіксує на зубах пацієнта тимчасові композитні вініри – прямо у стоматологічному кріслі. Якщо необхідно, разом з пацієнтом коригує їх форму.

5. Виготовлення та встановлення постійних вінірів.

Постійні вініри в D.Ante виготовляють в тому числі за технологією CAD/CAM, яка дозволяє передавати дані з програми — на роботизований станок для виточування накладок.

Далі — примірка. Пацієнт і стоматолог-ортопед оцінюють якість виготовлення і щільність прилягання вінірів до поверхні зубів. Лікар фіксує накладки спеціальним адгезивним матеріалом, який захищає обточену емаль зубів від пошкоджень і перешкоджає утворення карієса.

Термін служби вінірів

Термін експлуатації не обмежений. У середньому, вони використовуються від 10 років, є клієнти, яким вініри прослужили 15-25 років. Поставивши конструкції в клініці D.Ante, ви отримаєте бездоганну усмішку на десятиліття.

Які бувають вініри?

Бувають прямими і непрямими. Відмінність полягає в термінах встановлення накладок на зуби. Непрямі необхідно виготовляти, що займає кілька прийомів у стоматолога. Прямі виготовляються за одне відвідування.

Непрямі конструкції

Розділяються за товщиною накладки:

 • звичайні (товщина 1-1,5 мм);
 • тонкі (товщина 0,3-1 мм);
 • ультраніри (до 0,3 мм).

Матеріал — фарфор (спресована та непресована кераміка), золотий стандарт естетичної стоматології. Добре фіксується, ціна на вініри середня, мінімальний термін служби 8-10 років, максимальний — кілька десятиліть.

Переваги: якість, довговічність

Популярний запит — вініри з діоксиду цирконію. Цирконієвий каркас із нанесеною згори керамічною масою. Хоча багато клінік називають ці накладки саме так, фактично, це якісна, високохудожня, безметалева коронка.

Композитний вінір

У сучасній стоматології є два типи композитних вінірів: прямі та непрямі.

Прямі композитні вініри

Прямі композитні вініри виготовляються прямо на зубі чи кількох зубах протягом одного прийому у стоматолога.

Лікар готує поверхню, наносить композит (склокерамічний матеріал), формує пластину і за допомоги лампи дає їй затвердіти. Після цього поверхня полірується до натурального блиску.

Плюси прямих композитних вінірів: висока естетичність, менша обробка поверхні зуба, швидкість встановлення, бюджетне рішення.

Мінуси прямих композитних вінірів: встановлюється тільки на передні зуби, за умови, що навантаження на них буде невисоким, короткий термін експлуатації, складний догляд.

Непрямі композитні вініри

Непрямі композитні вініри виготовляються із високоміцного матеріалу в зуботехнічній лабораторії. Тобто між зняттям відбитків у стоматолога та встановленням вінірів на зуби, як і у випадку з фарфоровими вінірами, необхідне встановлення часових вінірів.

Плюси непрямих композитних вінірів: висока естетичність, термін експлуатації на рівні з фарфоровими вінірами.

Мінуси непрямих композитних вінірів: вища ціна у порівнянні з прямими вінірами.

Фотополімерні вініри, термін придатності

При всіх плюсах у цих накладок недовгий термін служби — 3-5 років при регулярному поліруванні та догляді за ними. Матеріал може стертися та змінити колір, потребує корекції, за кілька років виникає необхідність його заміни.

Люминиры

Вид вінірiв, випущений окремим брендом. Дуже тонкі керамічні накладки на зуби (0,3 мм). Їх роблять тільки в одній, що володіє патентом, лабораторії в США, методика виробництва засекречена.

Переваги:

 • під час установки зуби практично не обточуюються;

можна знімати і замінювати.

Недоліки:

 • висока вартість (якщо порівнювати з ціною вінірів);
 • маленький термін експлуатації;
 • у пацієнта може розвинутися вторинний карієс.

Ультранiри

Ультраніри — аналоги люмінірiв, товщиною 0.3-0.5 мм. Конструкції виготовляють з міцної пресованої кераміки.

Переваги:

 • під час установки зуби практично не обтачиваются;
 • швидкий процес установки;
 • доступна ціна.

Недоліки:

 • вимагають дбайливого догляду;
 • не усувають серйозні пошкодження зубів.

Вініри, люмініри або ультраніри?

Люмініри і ультраніри є найбільш престижним варіантом, і багато зірок Голлівуду встановлюють саме їх. Єдиним незаперечним плюсом люмінірiв і ультранірiв є обробка зуба без обточування для установки.

Через те що люмініри та ультраніри — це дуже тонкі накладки на зуби, вони не дозволяють значно змінити форму зубів. Тому є ситуації, в яких ми рекомендуємо саме встановлення вінірів, замість надтонких конструкцій.

Читайте в нашому блозі: Керамічні & композитні вініри: які краще

Як доглядати за вінірами

Гігієна ротової порожнини до і після установки вінірів не відрізняється: потрібно чистити зуби два рази в день, використовувати ополіскувач та флос після прийомів їжі.

Деякі пацієнти вважають, що керамічні накладки не бояться зубного нальоту, але це не так: наліт дійсно менше накопичується на кераміці, але не варто забувати про задню частину зубів, яку вона не покриває (тому до гігієни порожнини рота потрібно завжди ставитися серйозно).

Керамічні вініри, як і звичайні зуби, бояться надмірних механічних навантажень, тому ми не рекомендуємо відкривати пляшки зубами і гризти неїстівні предмети. Також зуби з вінірами потрібно берегти від випадкових ударів.

Питання-відповіді про вініри

Вініри псують зуби?

Вініри — ні.

Зуби псує погана гігієна, в результаті якої утворюється карієс.

Також, до утворення карієсу може привести неякісна установка вінірів, тому важливо встановлювати їх у професіоналів.

Як підібрати відтінок вінірів?

Ми рекомендуємо:

 • не зациклюватися на білосніжних накладках — вони виглядають неприродно;
 • підбирати відтінок вінірів при гарному освітленні;
 • не використовувати яскраву губну помаду і багато косметики в момент, коли підбираєте відтінок керамічних реставрацій (змінюють сприйняття);
 • підбирати колір накладок так, щоб він поєднувався з кольором білка ваших очей, так як це єдине, з чим вони можуть гармоніювати;
 • консультуватись з лікарем.

Чому прямі вініри називають композитними? Які у них переваги/недоліки?

Композитні, тому що їх виготовляють з композитного матеріалу.

Основні переваги: встановлення за один візит до лікаря, естетичність, доступність (коштують дешевше вінірів, які виготовляють в лабораторії).

Основні недоліки: встановлюють тільки на передні зуби, необхідна заміна через 3-5 років, а також корекція щороку.

Чи можна вирівняти зуби вінірами або ультранірамі?

За допомогою вінірів можна покращити естетику посмішки: закрити діастему, тріщини, нерівності і відколи на зубах.

При цьому, вініри не виправляють прикус, а ультраніри не дозволяють значно змінити форму зуба.

Навіщо обточувати зуби перед встановленням вінірів?

Обточування зубів дозволяє:

 • створити плавну, природну і надійну фіксацію накладок;
 • коригувати форму, розмір, і приховати недоліки зуба;
 • видалити тканини зуба, уражені карієсом.

Вініри 1 одиниця або штука — це скільки?

Вінір — накладка, яку виготовляють індивідуально для кожного зуба, тому одна одиниця = вінір на один зуб.

Чи можна встановити вініри-ультраніри без обточування зубів?

У деяких випадках — так. Вкрай рідко, наприклад, коли потрібно збільшити об’єм зубів.

Це не означає, що в майбутньому можна зняти вініри і ходити без них: емаль зуба обробляють спеціальною кислотою, яка змінює її колір.

Ще зуб з вініром без попереднього обточування товстіше, тому виглядає менш природно.

Також збільшується ризик скупчення нальоту, запалення ясен і утворення карієсу.

Чи можна встановити вініри тільки на два передні зуби?

Так можна.

Правда, чим менше зубів під встановлення вінірів, тим складніше підібрати їх форму і відтінок.

Як лікарі створюють відповідну форму вінірів для кожного зуба?

Є два способи створення накладок:

 1. На основі силіконової моделі (відбитка) щелеп.
 2. За допомогою цифрового протоколу (лікар створює цифрову модель майбутньої посмішки пацієнта).

Другий спосіб — практичніше: виключена похибка, яка може виникнути в процесі виготовлення відбитків; дані з програми відразу передаються на роботизований верстат.

Чому стоматологи кажуть, що вініри — це на все життя, якщо їх потрібно міняти раз в 10 років?

Щоб встановити вініри, лікар обточує зуби, тому якщо пацієнту їх встановлюють, зворотного шляху немає: зняти і ходити без вінірів не вийде, можна лише замінити їх.

В середньому, заміна вінірів проводиться раз в 10 років: термін залежить від догляду і способу життя пацієнта. Бувають випадки, коли навіть через 15 років немає необхідності в їх заміні.

Цифровий дизайн усмішки (Digital Smile Design)

Лікарі київської стоматологічної клініки D. Ante користуються спеціальною програмою для моделювання макету усмішки разом із пацієнтом. Ще до початку лікування ви побачите, якого результату можна досягти, вибрати найкращий із можливих варіантів розмірів, форм та положення зубів до початку процесу.

Записуйтесь до наших ортопедів — ви отримаєте абсолютно прогнозований результат, який неодмінно вас порадує.

«Хочу білі-білі зуби!»

Лікар може зробити вам дуже білі зуби, але пам’ятайте, що «білий» може бути різним. Оптимальний колір зубів (і вінірів) — такий самий, як і колір очного яблука, не світліше і не темніше.

Зміст статті
Показати весь зміст

Ціна на вініри в Києві

ПослугаЦіна
Консультація (при лікуванні – консультація безкоштовно)0-400 грн.
**
Вінір CAD/CAM (цифровий метод) композитний6400 грн.
Акція -25% до 30.06.20224800 грн.
**
Вінір CAD/CAM (цифровий метод) польовий багатошаровий шпат + 3D розмальовка8960 грн.
Акція -20% до 30.06.20227170 грн.
**
Вінір CAD/CAM (цифровий метод) e-max + 3D розмальовка10240 грн.
Акція -20% до 30.06.20228200 грн.
**
Вінір CAD/CAM (цифровий метод) e-max з нанесенням кераміки12800 грн.
Акція -20% до 30.06.202210240 грн.
**
Ультранір/вінір на рефракторі CAD/CAM (цифровий метод)19200 грн.
Акція -20% до 30.06.202215360 грн.
**

Вініри на зуби:
запитаєте стоматолога

Если вы не нашли нужной информации в этом материале, задайте свой вопрос — и наши стоматологи ответят на него, администратор перезвонит и озвучит ответ. Обычно отвечаем в течение 24 часов.

І «ні» — ваш питання не буде видно іншим відвідувачам сайту.

  Останні статті
  по темі Ортопедія в блозі D.Ante

  Металокераміка або кераміка: які коронки на зуби кращі
  Читати статтю повністю>
  Бруксизм: чому виникає нічний скрегіт зубами і як його лікувати
  Читати статтю повністю>
  Керамічні & композитні вініри: які краще
  Читати статтю повністю>
  Що робити, якщо карієс руйнує передні зуби
  Читати статтю повністю>
  Вініри: 9 плюсів і 3 мінуса керамічних накладок на зуби
  Читати статтю повністю>
  Вініри без обточування зубів: коли ставлять, переваги і недоліки методу, вартість установки
  Читати статтю повністю>
  Протезування на 6-ти імплантатах: деталі відновлення зубного ряду
  Читати статтю повністю>
  Протезування на 4-х імплантатах: показання та особливості процедури
  Читати статтю повністю>
  Як вирівняти зуби без брекетів: два ефективних метода
  Читати статтю повністю>
  Закриття діастем і трем — чи потрібно?
  Читати статтю повністю>

  стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед

  doctor
  Анна Шабріна
  стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед
  💬 «Моя робота — це моє високооплачуване хобі: я люблю відновлювати функції зубів, покращувати естетичні нюанси і вдосконалювати посмішки».

  стоматолог-імплантолог, стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

  doctor
  Віталій Воронін
  стоматолог-імплантолог, стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт
  💬 «Якщо у вас є що жувати, ми зробимо чим вам жувати».

  Відгуки про клініку
  та лікарів

  Хочу висловити величезну подяку Табуранській Людмилі, дитячому стоматологу, та її помічнику Богдановій Мірі! Їхнє терпіння, вміння працювати з дітьми = прекрасна і здорова дитяча посмішка!
  Varvara Zuieva
  Зробила гігієнічну чистку у доктора Гусарук В., все дуже акуратно, без болю, задоволена результатом. І знову ж: в іншій клініці мені сказали, що для мене чистка обов'язкова кожні півроку, проте лікар у Данті сказав, що в моєму випадку це ні до чого, раз на рік цілком достатньо. Тому раджу!!)
  Катерина
  Дякую від душі! Потрапила до гнатолога Євгена та залишилася абсолютно задоволена! Все професійно, швидко, якісно! Хоча ситуація була нелегка, але все було на найвищому рівні! Удачі, процвітання та більше вдячних пацієнтів
  Anna
  У цю стоматологію ходжу декілька років. Завжди чудовий сервіс. Лікар Воронін — експерт своєї справи. Ресепціоніст Яна завжди привітна і пропонує каву/чай. Раджу.
  Alyona Kalachova
  Дякую хірургу Івану за комфортне видалення. Я боялася, що видалення зуба мудрості це складно боляче і травматично. Виявилося що це може бути швидко і практично без ускладнень!
  Марія Садова
  Дуже задоволена клінікою! Працюють професіонали. Виправляла посмішку у Ганночки Ракші! Тепер я щасливий володар рівних зубів і не соромлюся посміхатися 😁
  Ketrin
  Хочу сказати «дякую» доктору Шабриній Анні за терпіння та чудовий результат. Встановила собі керамічні вініри, дуже й дуже задоволена. Радію, що потрапила саме в цю клініку до цього спеціаліста.
  Альона Єгорова
  Більше відгуків — на картах Google