Стоматологічна клініка D.Ante.
Краща версія твоєї усмішки
Режим роботи клініки:
Пон-Сб: с 9:00 до 21:00
Нд: з 9:00 до 15:00
Контактні телефони:
+38 068 287 77 07
+38 044 287 77 07
Адреса:
Київ, вул. Антоновича 47
метро «Олімпійська»
Соціальні мережі:
Facebook
Instagram
Змінити мову сайту:
Мова сайту
RU UA
Рейтинг клініки в Google
4.8 

Megagen імпланти (Корея)

Збереження кісткової тканини та менш інвазивні матеріали для різного типу тканин щелепи

✍️ Контент цієї сторінки створено стоматологами D.Ante

Видалення зуба — найгірший варіант для ротової порожнини: на місці видаленого зуба зʼявляється пустота, сусідні до нього зуби починають рухатись назустріч один одному, підвищується ризик утворення карієсу на сусідніх зубах… Саме через це стоматологи завжди намагаються уникнути видалення. Проте, якщо видалення неминуче, то задля уникнення потенційних проблем з прикусом та здоровʼям зубів, вони рекомендують якомога швидше відновити зубний ряд.

Стоматологи клініки D.Ante займаються імплантацією передніх і задніх зубів замість видалених. І один із брендів, який неодноразово довів свою надійність, — це Megagen імплантати (Корея).

Чому стоматологи і пацієнти обирають імпланти Megagen Implants?

Імплантати виробляє корейська компанія MEGA’GEN IMPLANT CO. — світовий лідер із розробки інноваційних рішень у стоматологічних системах імплантації, який представлений більше ніж в 100 країнах світу.

Також Megagen (мегаджен) імпланти мають EC Certificate Full Quality Assurance System, що свідчить про те, що продукт відповідає застосовним директивам та нормам маркування Євросоюзу.

Megagen implants пропонує широкий асортимент якісних імплантатів. Їх особливості — різьба різної глибини для збереження кісткової тканини та менш інвазивні матеріали для різного типу тканин щелепи.

Ще одна особливість імплантатів Megagen — єдина платформа і вибір абатментів та дизайну на будь-який смак.

Крім того зубні імпланти Megagen відносяться до середнього цінового сегменту: вони дешевші за швейцарські Straumann, але дорожчі за українські Bauer’s.

Переваги імплантатів Megagen

Імплантати Megagen загалом більше за інші бренди фокусуються на тому, щоб задавати якомога менше шкоди тканинам ротової порожнини (ясна, різні типи кісткової тканини щелепи) під час та після встановлення імплантів пацієнтові.

Через це, якщо подивитися на переваги тих систем імплантації Megagen, які встановлюють імплантологи D.Ante (Megagen AnyOne та Megagen AnyRidge — ми ще поговоримо про них детальніше), то їх скорочений перелік буде виглядати наступним чином:

 • покращена обробка поверхні імплантату — Xpeed;
 • спеціальна конструкція імплантату, що зменшує пошкодження кістки при установці;
 • спеціальна конструкція імплантату, що рівномірно розподіляє навантаження під час експлуатації;
 • спеціальна  біологічно-безпечна форма імплантату S-Line, яка забезпечує кращу реакцію м’яких тканин;
 • унікальна обробка імплантатів іонами кальцію, яка активує остеобласти;

Перелік переваг Megagen можна продовжувати і далі (саме завдяки ним отримує Megagen імпланти відгуки від вдячних пацієнтів), але давайте зосередимось на особливостях двох систем імплантатів, з якими ми працюємо в кліниці D.Ante — Megagen AnyOne та Megagen AnyRidge.

Імплантати Megagen AnyOne

Система імплантатів AnyOne від Megagen — унікальна розробка компанії, яка  забезпечує передбачувану початкову стабільність із різними конструкціями кріплень і спрощеним протоколом встановлення. 

Якщо це перекласти на мову, зрозумілу не тільки стоматологам, то AnyOne Megagen для пацієнтів забезпечує мінімально інвазивну хірургію. А це означає менший біль після закінчення дії анестезії, коротший час загоєння після встановлення та кращими естетичними результатами.

І навіть більше: завдяки своїй унікальній різьбі і саморіжучій конструкції вже під час встановлення імплантату забезпечується ущільнення кістки і мінімізується сила зсуву (тобто імплантат не відсуває кістку, а проходить крізь неї надтонкою різьбою, забезпечуючи стабільну фіксацію).

Імплантати Megagen AnyRidge

З імплантатами AnyRidge від Megagen все ще цікавіше і технологічніше.

Ці імплантати незамінні при роботі з мʼякою кісткою щелепи, адже їх особливість — це початкова стабільність. Вони не руйнують дорогоцінну кістку, зсуваючи її в місті кріплення імплантату, яке це часто відбувається при встановленні в мʼяку кістку ширших імплантатів. 

Системи імплантатів AnyRidge як раз і відрізняються тим, що мають стандартний сердечник імплантату, але його доповнює різна глибина різьби, що дозволяє працювати із будь-якою щільністю кістки. 

Це зберігає кісткову тканину, зменшує її загальну втрату та забезпечує оптимальну початкову стабільність.

На додаток інноваційна різьба імпланту Megagen AnyRidge забезпечує плавне та легке встановлення, залишає простір для кровообігу та забезпечує більшу площу поверхні для швидшої остеоінтеграції. І все це — без ймовірного подальшого некрозу кістки.

Показання та протипоказання до встановлення швейцарських імплантів Megagen AnyOne та AnyRidge

Для встановлення імплантатів завжди є одне велике показання — втрата рідного зуба через якесь захворювання чи після фізіологічної травми (або якщо зуб навіть не сформувався — інколи трапляються випадки відсутності зачатка постійного зуба). 

Але для того, щоб імплантат успішно прижився і кістковій тканині щелепи, тобто відбувся процес остеоінтеграції, потрібно зважати на деякі моменти, про які зараз і поговоримо.

Показання до встановлення імплантатів Megagen

 1. Здорові сусідні зуби. Потрібно вилікувати карієс та захворювання ясен перед встановленням імплантатів, інакше вірогідність запалення мʼяких тканин щелепи, і навіть відторгнення титанового кореню, значно підвищується. 
 2. Відсутність 2-3 зубів поспіль. Така значна втрата зубів і відсутність навантаження на щелепу призводить до зменшення кровопостачання кістки, і, через деякий час, до її руйнації. Встановлення імплантату перешкоджає цьому процесу.

Протипоказання до установки імплантів Megagen

В той же час, існують і протипоказання для встановлення імплантатів, тобто випадки, в яких імпланти встановлювати не можна. 

Але варто зазачити, що ці протипоказання можуть бути відносними: вони можуть бути, але при цьому не заважати встановленню імплантатів в окремому випадку. Тож проконсультуйтеся з лікарем замість того, щоб робити поквапливі висновки.

Ось перелік основних протипоказань для встановлення імплантатів Megagen:

 • онкологія (встановлення імплантату збільшує ризик утворення метастазів);
 • остеопороз (захворювання поширено у жінок старших за 45 років, коли в організмі не вистачає естрогену, через що кістки щелепи стають крихкими);
 • захворювання ендокринної залози;
 • психологічні захворювання;
 • туберкульоз;
 • венеричні захворювання;
 • ВІЛ.

Додаткові протипоказання для встановлення імплантатів Megagen: вікові обмеження

До 20 років кісткова тканина ще не повністю сформована, тому встановлення імплантатів у такому віці не варто робити. Але є виняток, коли навіть в такому віці показанням для встановлення імплантату стає травма чи необхідність реконструкції зубного ряду.

Коли кісткова тканина сформована (пацієнти старші за 20 років), імплантати можна встановлювати в будь-якому віці. Єдиний мінус при встановленні імплантату людям похилого віку — повільна регенерація та приживаємість імплантату. Хоча бувають випадки, коли імплантати у людей похилого віку приживаються краще, ніж у молодих, але тут краще зважати на індивідуальні особливості організму.

І, звісно, обмежені можливості встановлення швейцарських імплантатів Megagen у випадку «крихкої» та слабкої кісткової тканини, про що ми писали у розділі щодо протипоказань.

Як встановлюють імплантати Megagen у клініці D.Ante

Перед встановленням

Перед встановленням імплантату (або імплантатів) пацієнту потрібно проконсультуватися з ортопедом і стоматологом-імплантологом, а також зробити комп’ютерну томографію щелеп. Лише після цього лікар може призначити дату встановлення імплантату.

Підготовка кабінету до імплантації

В день операції наші асистенти D.Ante готують приміщення для проведення процедури імплантації. Процес стерилізації кабінету триває протягом 2 (двох) годин і включає в себе всі маніпуляції, необхідні для безпечного встановлення імплантату. 

Імплантація (встановлення імплантату)

В призначений день і час відбувається безпосередньо процедура встановлення імплантату. Навіть попри те, що підготовка кабінету стоматолога до імплантації тривала так довго, власне процес імплантації в більшості випадків триває від 20 до 30 хвилин. За цей час пацієнту роблять анестезію, встановлюють імплант та, за необхідності, формувач ясен.

Читайте у нашому блозі: ТОП-10 міфів про імплантацію зубів, в які не варто вірити

Протезування

Через 2-6 місяців імплантат приживається. Коли це сталося, стоматолог може встановити абатмент (перехідний елемент, за допомогою якого коронка кріпиться до імплантату) і зняти відбитки щелепи (аналогові чи цифрові, або силіконові чи оптичні) для того, щоб на їх основі виготовити коронку на імплантат. 

Тож це і є заключний етап імплантації — протезування або виготовлення та установка штучної коронки. 

Варто зазначити, що у випадках повної відсутності зубів замість однієї коронки через півроку після встановлення імпланту встановлюється спочатку тимчасовий, а потім і постійний протез на всю щелепу. 

Читайте також: Протезування на імплантах 

Догляд за імплантатами Megagen AnyOne та Megagen AnyRidge

Імплантат — штучний елемент зубного ряду, але це не означає, що за ним не варто доглядати. 

Крім стандартних процедур із чищення зубів, після встановлення імплантатів Megagen потрібно щопівроку відвідувати стоматолога для професійної чистки зубів і контролю стану імплантату. Тобто, якщо ви і до цього кожні 6 місяців відвідували стоматолога, то, по суті, нічого не зміниться. 

Але, якщо не дотримуватися цієї рекомендації, із часом може розвинутися периімплантит — захворювання, що викликає запалення кісткової тканини, яка оточує імплант.

Чи варто боятися відторгнення імпланта організмом?

На підставі статистики про кількість установок і приживлюваності імплантатів в клініці D.Ante на Олімпійській, ми сміливо стверджуємо, що боятися відторгнення не варто.

За всю історію роботи клініки і всі встановлені імплантати (цю цифру ми регулярно оновлюємо на сторінці імплантації) в нас було менше 2% випадків відторгнення імплантату. 

Читайте у нашому блозі: Відторгнення зубного імпланту: що потрібно знати пацієнтам

Megagen імпланти ціна? Все прозоро!

Нижче ви можете ознайомитись із вартістю встановлення імплантатів AnyOne / AnyRidge від Megagen (Корея) та їх додаткових компонентів. 

Але, щоб дізнатися повну ціну з подальшим встановленням коронки на імплантат вам потрібно записатися на консультацію до нашої клініки D.Ante. Під час консультації ми проведемо обстеження та підберемо оптимальну систему імплантації (окрім Megagen ми також працюємо із Bauer’s та Straumann) і коронку на імплант (можуть бути металокерамічні, керамічні, сапфірові або комбіновані), а також визначимо, чи достатньо кісткової тканини для встановлення імплантату (в деяких випадках перед встановленням імплантатів замість верхніх зубів потрібно робити «підсадку кістки», тобто операцію синус-ліфтингу).

Читайте у нашому блозі:Скільки насправді коштує імплантація зуба?

Вартість встановлення імплантів Megagen

Послуга Ціна
Первинна консультація* 0 - 600 грн.
(включаючи протиепідемічний набір, оцінку ОПТГ/КТ, 1 прицільний знімок)
*віднімається за умови початку лікування протягом 30-ти календарних днів
**
Встановлення імплантату Megagen AnyOne (Корея) 15200 грн.
**
Встановлення імплантату Megagen AnyRidge (Корея) 18250 грн.
**

І ортопедичний етап після імплантації

h3
Встановлення формувача ясен Megagen AnyOne / AnyRidge (Корея) 2300 грн.
**
Встановлення закриваючого гвинта Megagen AnyOne / AnyRidge (Корея) 1600 грн.
**

ІІ ортопедичний етап після імплантації

h3
Встановлення абатменту Megagen AnyOne (Корея) 4200 грн.
**
Встановлення абатменту Megagen AnyRidge (Корея) 4950 грн.
**

Megagen імпланти (Корея):
запитаєте стоматолога

Если вы не нашли нужной информации в этом материале, задайте свой вопрос — и наши стоматологи ответят на него, администратор перезвонит и озвучит ответ. Обычно отвечаем в течение 24 часов.

І «ні» — ваш питання не буде видно іншим відвідувачам сайту.

  Останні статті
  по темі Імплантація в блозі D.Ante

  Імплантація переднього зуба
  Читати статтю повністю>
  Що краще: коронки, імпланти чи вініри?
  Читати статтю повністю>
  Немає всіх зубів: як відновити зубний ряд
  Читати статтю повністю>
  Що потрібно знати про імплантацію під ключ у Києві
  Читати статтю повністю>
  Лікування трійчастого нерва після видалення зуба
  Читати статтю повністю>
  Найкращі імпланти для зубів: рейтинг виробників, порівняння цін, відгуки
  Читати статтю повністю>
  Відторгнення зубного імпланту: що потрібно знати пацієнтам
  Читати статтю повністю>
  ТОП-10 міфів про імплантацію зубів, в які не варто вірити
  Читати статтю повністю>
  Формувач ясен: що це і навіщо встановлюють
  Читати статтю повністю>
  Скільки насправді коштує імплантація зуба?
  Читати статтю повністю>

  стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог

  doctor
  Іван Щербина
  стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог
  💬 Без ускладнень у хірургії ніяк не обійтись, але ми робимо все, щоб їх мінімізувати.

  стоматолог-імплантолог, стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

  doctor
  Віталій Воронін
  стоматолог-імплантолог, стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт
  💬 «Якщо у вас є що жувати, ми зробимо чим вам жувати».

  Відгуки про клініку
  та лікарів

  Хочу висловити величезну подяку Табуранській Людмилі, дитячому стоматологу, та її помічнику Богдановій Мірі! Їхнє терпіння, вміння працювати з дітьми = прекрасна і здорова дитяча посмішка!
  Varvara Zuieva
  Зробила гігієнічну чистку у доктора Гусарук В., все дуже акуратно, без болю, задоволена результатом. І знову ж: в іншій клініці мені сказали, що для мене чистка обов'язкова кожні півроку, проте лікар у Данті сказав, що в моєму випадку це ні до чого, раз на рік цілком достатньо. Тому раджу!!)
  Катерина
  Дякую від душі! Потрапила до гнатолога Євгена та залишилася абсолютно задоволена! Все професійно, швидко, якісно! Хоча ситуація була нелегка, але все було на найвищому рівні! Удачі, процвітання та більше вдячних пацієнтів
  Anna
  У цю стоматологію ходжу декілька років. Завжди чудовий сервіс. Лікар Воронін — експерт своєї справи. Ресепціоніст Яна завжди привітна і пропонує каву/чай. Раджу.
  Alyona Kalachova
  Дякую хірургу Івану за комфортне видалення. Я боялася, що видалення зуба мудрості це складно боляче і травматично. Виявилося що це може бути швидко і практично без ускладнень!
  Марія Садова
  Дуже задоволена клінікою! Працюють професіонали. Виправляла посмішку у Ганночки Ракші! Тепер я щасливий володар рівних зубів і не соромлюся посміхатися 😁
  Ketrin
  Хочу сказати «дякую» доктору Шабриній Анні за терпіння та чудовий результат. Встановила собі керамічні вініри, дуже й дуже задоволена. Радію, що потрапила саме в цю клініку до цього спеціаліста.
  Альона Єгорова
  Більше відгуків — на картах Google