fbpx
Стоматологічна клініка D.Ante.
Краща версія твоєї усмішки
Режим роботи клініки:
Пон-Сб: с 9:00 до 21:00
Нд: з 9:00 до 15:00
Контактні телефони:
+38 068 287 77 07
+38 044 287 77 07
Адреса:
Київ, вул. Антоновича 47
метро «Олімпійська»
Соціальні мережі:
Facebook
Instagram
Змінити мову сайту:
Мова сайту
RU UA

4,9

Рейтинг клініки в Google
 

Швейцарські імпланти SGS

Імплантація — найкраще рішення для відновлення зубного ряду сьогодні: імплантат встановлюється один раз, а абатмент і коронку, за необхідності, можна замінити.

Швейцарські імпланти SGS

Видалення зуба — найгірше, що може бути: між зубами з’являється відстань, сусідні зуби зміщуються, підвищується ризик утворення карієсу на сусідніх зубах. Стоматологи усіма силами намагаються цього уникнути, але, якщо не виходить, то рекомендують якомога швидше відновити зубний ряд.

Стоматологи D.Ante уже більше 10 років займаються імплантацією передніх і задніх зубів і один із брендів, який не раз довів свою надійність, — це імплантати SGS.

Чому пацієнти вибирають імплантати SGS?

Імплантати виробляє швейцарська компанія SGS Dental — світовий лідер із розробки інноваційних рішень у стоматологічних системах імплантації.

Компанія SGS Dental виготовляє широкий асортимент якісних імплантатів. Їхня особливість — спеціальне кальцій-фосфатне покриття, завдяки якому відбувається швидка та надійна остеоінтеграція (з’єднання імплантату та кісткової тканини).

Ще одна відмінність імплантатів SGS — єдина платформа і вибір абатментів та дизайну на будь-який смак.

Переваги імплантатів SGS

 • швидке встановлення та загоєння тканин;
 • надійна фіксація завдяки штифту з глибоким (агресивним) різьбленням;
 • максимальна біосумісність (97% приживаємості);
 • пожиттєва гарантія;
 • відповідність міжнародним стандартам якості ISO, FDA, FE.

Показання та протипоказання до встановлення швейцарських імплантів SGS

Показання до встановлення імплантату

 • здорові сусідні зуби (якщо у пацієнта карієс, лікар призначає його лікування до встановлення імплантата);
 • відсутність 2-3 зубів поряд (через відсутність навантаження щелепна кістка з часом розсмоктується, а встановлений імплантат перешкоджає цьому процесу).

Протипоказання до установки імплантів

 • онкологія (встановлення імплантату збільшує ризик утворення метастазів);
 • остеопороз (захворювання поширено у жінок старших за 45 років. Це пов’язано зі змінами гормонального фону: в організмі не вистачає естрогену, тому щелепні кістки стають більш пухкими);
 • захворювання ендокринної залози;
 • психологічні захворювання;
 • туберкульоз;
 • венеричні захворювання;
 • ВІЛ.При цьому протипоказання можуть бути відносними: проконсультуйтеся з лікарем до того, як зробите висновки.

Вікові обмеження

До 20 років кісткова тканина ще не повністю сформована, тому встановлення імплантатів у такому віці не рекомендується. Причиною для встановлення імплантату може бути травма чи необхідність реконструкції зубного ряду.

Коли кісткова тканина сформована (пацієнти старші за 20 років), імплантати можна встановлювати в будь-якому віці. Єдиний мінус при встановленні імплантату людям похилого віку — повільна регенерація та приживаємість імплантату. Хоча бувають випадки, коли імплантати у людей похилого віку приживаються краще, ніж у молодих, але тут краще посилатися на індивідуальні особливості організму.

І, звісно, обмежені можливості встановлення швейцарських імплантатів SGS у випадку «пухкості» кісткової тканини, про що ми писали вище у розділі щодо протипоказань.

Як встановлюють імплантати SGS у клініці D.Ante

Перед встановленням імплантату пацієнту слід проконсультуватися з ортопедом і хірургом, пройти комп’ютерну томографію. Далі лікар призначить дату встановлення імплантату.

У день операції наші асистенти готують приміщення для проведення процедури і в призначений час встановлюють імплантат (підготування кабінету триває 2 години). Через 2-6 місяців імплантат приживається, стоматолог встановлює абатмент (перехідник, за допомогою якого коронка кріпиться до імплантату). Заключний етап — виготовлення та установка штучної коронки.

Імплантат — штучний елемент зубного ряду, але це не означає, що за ним не слід доглядати. І, крім стандартних процедур із чищення зубів, необхідно щопівроку відвідувати стоматолога для професійної чистки зубів і контролю стану імплантату (тобто, із тією ж періодичністю, як і зазвичай, якщо ви піклуєтесь про свої зуби). Якщо не дотримуватися цієї рекомендації, із часом може розвинутися периімплантит — захворювання, що викликає запалення кісткової тканини, яка оточує швейцарський імплант SGS.

 імплантати SGS

Види імплантатів

Є кілька видів імплантатів, усі вони доступні в лінійці SGS:

 • гвинтові (штифт закручується в зубну кістку, після приживання — з’єднується з коронкою за допомоги абатмента). Конструкція міцна, але є ймовірність, що мікроорганізми проникнуть в ясна та почнеться розсмоктування зубної кістки, тому необхідно ретельно стежити за станом імплантату;
 • конічні (принцип встановлення відрізняється від гвинтових імплантатів тим, що лікар з’єднує шрифт і коронку спеціальним конусом, який виключає потрапляння бактерій в ясна та зубну кістку);
 • інтегральні (відрізняються можливістю моментального навантаження). Якщо при встановленні конічних та гвинтових імплантатів між встановленням штифта та коронки проходить 2-6 місяців, то при встановленні інтегральних — 1-3 дні (хоча ми не є прихильниками поспіху, ми — за якість).

Чи варто боятися відторгнення імпланта організмом?

На підставі статистики про кількість установок і приживлюваності імплантатів в клініці D.Ante на Олімпійській, ми сміливо заявляємо, що боятися відторгнення не варто:

Кількість установок strong> Кількість операцій strong> Приживлюваність імплантів strong>
332 імпланта 179 (53,9% - з підсадкою кісткової тканини) strong> 98,2% (326 імплантів з 332) strong>

*актуальна статистика на 1 липня 2020 року

Ми чесні з нашими клієнтами, тому озвучуємо повну вартість встановлення імплантату (з урахуванням ціни абатмента, коронки та додаткових витрат), а не тільки ціну на імплантат (як роблять інші стоматологи).

Записуйтеся на консультацію до нашої клініки D.Ante: ми проведемо обстеження та відповімо на всі запитання.

Імплантати SGS відносяться до середнього цінового сегменту: вони дешевші за швейцарські Straumann, але дорожчі за українські Bauer’s Implants.

Вартість імплантатів SGS у стоматології D.Ante

ПослугаЦіна
Консультація (при лікуванні – консультація безкоштовно)0-400 грн.
**
Встановлення імпланту SGS Dental (Швейцарія)13000 грн.
**
Встановлення формувача ясен SGS Dental (Швейцарія)1700 грн.
**
Встановлення абатменту SGS Dental (Швейцарія)3150 грн.
**
Встановлення індивідуального цирконієвого абатменту SGS Dental (Швейцарія)4500 грн.
**

Швейцарські імпланти SGS:
запитаєте стоматолога

Если вы не нашли нужной информации в этом материале, задайте свой вопрос — и наши стоматологи ответят на него, администратор перезвонит и озвучит ответ. Обычно отвечаем в течение 24 часов.

І «ні» — ваш питання не буде видно іншим відвідувачам сайту.

  Останні статті
  по темі Імплантація в блозі D.Ante

  ТОП-10 міфів про імплантацію зубів, в які не варто вірити
  Читати статтю повністю>
  Формувач ясен: що це і навіщо встановлюють
  Читати статтю повністю>
  Скільки насправді коштує імплантація зуба?
  Читати статтю повністю>
  Зуби за один день або Імплантація зуба за один прийом: правда чи вигадка?
  Читати статтю повністю>
  Рентген зуба в Києві: користь і шкода під час стоматологічного лікування
  Читати статтю повністю>
  Протезування на 6-ти імплантатах: деталі відновлення зубного ряду
  Читати статтю повністю>
  Протезування на 4-х імплантатах: показання та особливості процедури
  Читати статтю повністю>
  Коли необхідна і як проводиться імплантація зубів
  Читати статтю повністю>

  стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог

  doctor
  Іван Щербина
  стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог
  💬 Без ускладнень у хірургії ніяк не обійтись, але ми робимо все, щоб їх мінімізувати.

  стоматолог-імплантолог, стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт

  doctor
  Віталій Воронін
  стоматолог-імплантолог, стоматолог-ортопед, стоматолог-терапевт
  💬 «Якщо у вас є що жувати, ми зробимо чим вам жувати».

  Відгуки про клініку
  та лікарів

  Хочу висловити величезну подяку Табуранській Людмилі, дитячому стоматологу, та її помічнику Богдановій Мірі! Їхнє терпіння, вміння працювати з дітьми = прекрасна і здорова дитяча посмішка!
  Varvara Zuieva
  Зробила гігієнічну чистку у доктора Гусарук В., все дуже акуратно, без болю, задоволена результатом. І знову ж: в іншій клініці мені сказали, що для мене чистка обов'язкова кожні півроку, проте лікар у Данті сказав, що в моєму випадку це ні до чого, раз на рік цілком достатньо. Тому раджу!!)
  Катерина
  Дякую від душі! Потрапила до гнатолога Євгена та залишилася абсолютно задоволена! Все професійно, швидко, якісно! Хоча ситуація була нелегка, але все було на найвищому рівні! Удачі, процвітання та більше вдячних пацієнтів
  Anna
  У цю стоматологію ходжу декілька років. Завжди чудовий сервіс. Лікар Воронін — експерт своєї справи. Ресепціоніст Яна завжди привітна і пропонує каву/чай. Раджу.
  Alyona Kalachova
  Дякую хірургу Івану за комфортне видалення. Я боялася, що видалення зуба мудрості це складно боляче і травматично. Виявилося що це може бути швидко і практично без ускладнень!
  Марія Садова
  Дуже задоволена клінікою! Працюють професіонали. Виправляла посмішку у Ганночки Ракші! Тепер я щасливий володар рівних зубів і не соромлюся посміхатися 😁
  Ketrin
  Хочу сказати «дякую» доктору Шабриній Анні за терпіння та чудовий результат. Встановила собі керамічні вініри, дуже й дуже задоволена. Радію, що потрапила саме в цю клініку до цього спеціаліста.
  Альона Єгорова
  Більше відгуків — на картах Google