Переключить на
язык
Ортодонтия в D.Ante

Лікар ортодонт в Києві​

Виправлення прикусу у дітей і дорослих

Зміст

Питання гарної усмішки було актуальним у всі часи, тому перші спроби виправити прикус описані ще в рукописах Гіппократа.

Сьогодні виправленням та запобіганню порушень прикусу займаються стоматологи-ортодонти. Сучасна ортодонтія зосереджена на діагностиці, профілактиці та лікуванні дефектів розвитку щелепно-лицевого скелету та зубів.

За статистикою 75% населення України має неправильний прикус, а 35% із цієї вибірки потребують ортодонтичного лікування.

Проблеми, спровоковані нерівністю зубного ряду, виходять далеко за межі естетики. Будь-який хороший ортодонт простежить неочевидний зв’язок між порушенням прикусу та іншими проблемами зі здоров’ям:

  • головним болем;
  • болем у спині;
  • захворюваннями шлунково-кишкового тракту;
  • порушенням постави;
  • порушенням загального психологічного стану;
  • порушенням мовлення і дихання;
  • порушенням симетрії обличчя та його форми;
  • проблемами з жуванням їжі.

У всіх цих випадках потрібна якісна ортодонтія. Щоб попередити виникнення таких проблем, слід регулярно обстежуватися в ортодонта, починаючи з 2,5 років, адже від часу початку лікування залежить його складність та швидкість отримання результату. Тому хороший дитячий ортодонт сьогодні – один із найбільш затребуваних лікарів-стоматологів у Києві.  

Лікар працює з дітьми переважно на попередження порушень прикусу, а от дорослі люди приходять на консультацію з помітними наочно проблемами.

Якщо у вас неправильний прикус та ви хочете виправити його, отримавши ідеальну усмішку, рекомендуємо перед консультацією зробити панорамний знімок щелепи, оскільки без нього важко сформувати правильну схему лікування. За необхідністю лікар призначить телерентгенограмму.

Якщо у вас бракує часу на пошук потрібної інформації,
зателефонуйте нам — ми відповімо на всі наявні питання.
з 9:00 до 21:00
Ми не нав’язуємо непотрібних процедур,
тож чесно скажемо, чи варті вони вашої уваги.

Встановлення брекетів​

В ортодонтії найпоширеніша незйомна ортопедична конструкція – це брекети. На зуби встановлюються невеликі пластинки, до яких прикріплюється металева дуга. Ця дуга створює постійний тиск та зсуває зуби в необхідному напрямку. Система коригується лікарем раз на місяць. Корекція продовджується  від кількох місяців до кількох років.

Брекети поділяються на сапфіровіметалевi та керамічні. Сучасні конструкції легкі та майже непомітні при носінні.

Лікування зубів
перед встановленням брекетів​

Брекет-системи встановлюються виключно на здорові зуби: лікувати карієс на зубах із брекетами практично неможливо. Тому для якісної ортодонтії перед встановленням проводять повну санацію ротової порожнини.

Чи потрібно видаляти зуби мудрості перед встановленням брекетів​

Як профілактику видаляти зуби мудрості неправильно. «Вісімок» позбуваються лише у разі крайньої необхідності. Залишати чи видаляти треті моляри перед встановленням брекетів може вирішити тільки лікар. У разі необхідності хірурги клініки D.Ante проводять цю операцію.

Ортодонт (Киев)
ортодонтия в Киеве
врач ортодонт в киеве

Вирівнювання зубів без брекетів​

Хороша альтернатива брекетам — це капи. Ці тонкі та прозорі незйомні конструкції носяться щоденно, як мінімум, 12 годин на добу. Наполегливо рекомендуємо капи виключно дорослим, свідомим людям, оскільки використання їх потребує відповідальності та самоконтролю. Для досягнення максимально швидкого результату, капи змінюються на нові щодватижні з індивідуального набору.

У нашій клініці стоматологи використовують американську та українську системи: Invisaling та Easyling. Щодо нюансів та різниці в цінах кап ми із задоволенням розкажемо під час консультації

З нами зручно: ми знаходимось в самісінькому центрі Києва
і нічого не приховуємо (навіть не видаляємо погані відгуки).
Маршрут та відгуки на мапах Google

Пластинки на зуби для дітей​

Носіння пластинок чудово коригує прикус та розширює щелепу у дітей та підлітків.

Пластинка є зйомною конструкцією, догляд за якою простий навіть для малюків. Основу можна зробити кольоровою або нанести малюнок, що буде до вподоби дитині. Гарні пластинки з яскравим зображенням неодмінно сподобаються їй, а лікування стане захопливою пригодою!

Плануєте встановлення пластинок своїй дитині?
Ми проконсультуємо щодо тих пластинок, що підійдуть саме їй
(через сайт можна записатись навіть вночі)

Консультація ортодонта в Києві

Ортодонтія регулярно розвивається, а арсенал засобів, матеріалів та приладдя – покращується. Однак, програма лікування лишається простою та ефективною. Ортодонт робить прикус ідеальним у два етапи:

  • позбувається дефекту;
  • закріплює отриманий ефект.

Щодо ціни ортодонтичного лікування в Києві, то вона залежить від рівню нерівності зубного ряду, який має бути виправленим, та необхідних маніпуляцій. В ортодонтії матеріали підбираються для кожного клієнта індивідуально під час консультації.

Правильно вилікуваний у хорошого ортодонта прикус позитивно позначається на зовнішності та на здоров’ї.

Ракша Анна Андріівна стоматолог-ортодонт
Анна Ракша
Cтоматолог-ортодонт

Правильно вилікуваний у хорошого ортодонта прикус благотворно впливає і на зовнішність, і на здоров’я.

Сучасна ортодонтія зосереджена на діагностиці, профілактиці, і на лікуванні дефектів розвитку щелепно-лицьового скелета і зубів.

Запис на прийом в D.Ante