• Працюємо з 09:00 до 21:00
  • м. Київ, вул. Антоновича (Горького) 47

Відбілювання зубів у Києві

найбезпечніші та найефективніші методики

Із часом колір емалі зубів змінюється, темнішає. До цього призводить:

  • уживання в їжу кольорових продуктів та напоїв;
  • тютюнопаління;
  • хронічні захворювання ротової порожнини;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту;
  • тетрациклінові зуби (перенасичення антибіотиком організму після його вживання);
  • вікові фактори.

Гарна усмішка — символ привабливості та фактор, що впливає на імідж, тому професійне відбілювання зубів — досить популярна процедура сучасної стоматології.

Перш ніж відважитися на відбілювання, відвідайте стоматолога-гігієніста для видалення зубного каменю та м’якого нальоту. По-перше, це необхідно для ефективного проведення відбілювання, по-друге, на даному етапі результат вас може повністю задовольнити. Лише за бажання ще більше висвітлити емаль, лікар призначає відбілювання зубів.

Існує багато методів, які можна використовувати і в домашніх умовах, і в клініці D.Ante, звернувшись до спеціалістів. Прагнете досконалого результату? Тоді відбілювання зубів у Києві в D.Ante — ваш найкращий вибір. Ми пропонуємо кілька варіантів, серед яких лікарі-професіонали підберуть для вас оптимальний. Відрізнятиметься ціна відбілювання зубів, використана методика та тривалість процедури.

Офісне відбілювання зубів

Головна перевага цього варіанту — швидкість. Усього за одне відвідування можна отримати бажаний результат. Лікар захищає ясна, після чого обробляє зуби медичним засобом. Спеціальна лампа викликає необхідну реакцію. Дозування гелю та тривалість використання лампи розраховуються виключно стоматологом.

Зверніть увагу! Ми проводимо професійне відбілювання зубів із застосуванням пероксиду карбоміду замість перекису водню. Цей інноваційний відбілювач, що входить до складу гелю Magic Smile, більш м’яко та обережно впливає на емаль.

Хімічне відбілювання зубів

Ця процедура проводиться виключно у клініці. Ясна ізолюють від впливу «відбілювача», а на зуби під спеціальну капу наноситься активний гель. Каталізатором реакції є час, протягом якого гель перебуває під капою.

Хімічне відбілювання зубів не проводиться за наявності пломб та тріщин на передніх зубах. Доступна ціна відбілювання зубів хімічним шляхом нерідко приваблює пацієнтів, проте, лікарі найчастіше віддають перевагу іншим методам.

Запишіться на прийом

Під час консультації лікар оцінить стан ротової порожнини і призначить відбілювання, яке підходить саме вам!

Внутрішньоканальне відбілювання (ендовідбілювання)

Деякі види лікування та кольорові речовини, що потрапляють під коронку зуба, викликають зміну кольору зуба зсередини. У таких випадках лікар вичищає темні тканини та впорскує всередину гель, що висвітлює зуб. Далі накладається тимчасова пломба. Знеболювальні препарати при цьому діють безпосередньо на необхідну ділянку. Помітне висвітлення відбувається за 2-3 процедури. Після чого лікар ставить постійну пломбу, яка унеможливлює повторне затемнення в майбутньому.

Відбілювання зубів за наявності пломб та реставрацій

Стоматологічний пломбувальний матеріал, як і сама емаль, всотує колір. Якщо емаль можна відчистити від пігменту, то пломби при висвітленні не змінюють свого кольору. Навіть за дотримання всіх умов зуб може стати плямистим.

У таких випадках спеціалісти київської стоматологічної клініки D.Ante проводять заміну пломб і реставрацій та вирівнюють колір емалі.

отбеливание зубов в киеве
отбеливание зубов
отбеливание зубов Киев

Відбілювання зубів у домашніх умовах. Система Opalescence

Систему домашнього освітлення зубів «Опалесценс» слід використовувати під наглядом лікаря. До неї входять:

  • набір зі стандартних кап та дозувальних шприців, заповнених речовинами для гелю, що висвітлює колір емалі;
  • гель, що змішується, наноситься на капу з комплекту та тримається на зубах;

Важливо наносити гель таким чином, щоби він не потрапляв на м’які тканини.

Кінцевий результат залежить від тривалості процедури та складу гелю. Гель містить від 10 до 35% активної речовини. Найбільш ефективне та безпечне дозування порадить лікар після ретельного огляду пацієнта.

Відбілювання капами з гелем, індивідуальне виготовлення кап

Ефективність та приємна ціна професійного відбілювання зубів із капами та гелем роблять популярними саме цей спосіб. Для найкращого результату спеціалісти D.Ante виготовляють капи за індивідуальними відтисками. Такий підхід збереже ясна від випадкових опіків та зробить нанесення гелю точнішим, а сам процес носіння кап (до 10 годин) — комфортнішим.

Відбілювання смугами

Ще один метод, зручний для домашніх умов. Смуга з перфорованого поліетилену з активним гелем накладається на зуби на необхідний проміжок часу. Процес повторюється двічі на день.

Смужки представлені в асортименті. Серед різних виробників та вартості продукції найкращий спосіб зорієнтуватися – це проконсультуйтеся попередньо у лікаря. Саме стоматолог підбере оптимальні для вас смужки.

Як вибрати стоматологію в Києві

Відбілювання зубів у Києві пропонує майже кожна клініка. Від професіоналізму лікарів та якості використаних матеріалів залежить ціна такої процедури. Віддайте перевагу клініці, якій ви можете повністю довіряти.

У стоматологічній клініці D.Ante усі процедури виконують виключно досвідчені професіонали високого рівня.

Потрібно більше інформації чи хочете уточнити, скільки коштує професійне відбілювання зубів? Тоді пропонуємо скористатися онлайн-чатом на сторінці або телефонною консультацією.

стоматолог Шабріна Анна Олегівна

Анна Шабрина

Будь-яке відбілювання (навіть домашнє) буде ефективним, якщо його проводити під контролем досвідченого стоматолога

Запис на прийом в D.Ante