fbpx
Переключить на
язык
Цирконієві вкладки в Києві

Цирконієві вкладки

Содержание

У стоматології практикується встановлення цирконієвих вкладок — мікропротезів із діоксиду цирконію. У даному випадку мікропротез заміщує собою втрачену частину тканин зуба.

Матеріал має високу міцність, що робить його стійким до стирання. Такі «пломби» використовувалися, наприклад, для підняття та стабілізації прикусу.

Спеціалісти київської клініки D. Ante не рекомендують установку даного виду виробів. Причиною тому є саме міцність матеріалу, яка при даному виді протезування може призвести до негативних результатів. Якщо тканини зубів слабкі, вони не витримують міцності такої пломби та можуть розколюватися. При чималій вартості виготовлення таке протезування нерентабельне.

Своїм пацієнтам ми пропонуємо гідну альтернативу — цільнокерамічну пломбу, яка не програє в естетиці, коштує дешевше, носиться значно краще.

Цирконієва вкладка куксова (основа)

Зазвичай клієнти плутають поняття «пломби» та «основи» під коронку.

Куксова вкладка — мініпротез, який закріплюється в каналі зуба і верхньою своєю частиною слугує плацдармом для встановлення коронки.

За наявності алергії на метал ми рекомендуємо цирконієві куксової основи, які з успіхом використовуються при протезуванні у нашій клініці.

Якщо у вас бракує часу на пошук потрібної інформації,
зателефонуйте нам — ми відповімо на всі наявні питання.
з 9:00 до 21:00
Ми не нав’язуємо непотрібних процедур,
тож чесно скажемо, чи варті вони вашої уваги.

Вкладки під цирконієву коронку

Це також куксові конструкції. Зовсім не обов’язково для установки коронки на зуб використовувати основу з діоксиду цирконію. Така основа міцна та естетична, але має високу вартість. При відсутності необхідності встановлювати гіпоаллергенний матеріал, прекрасна заміна — куксова конструкція з апаковим покриттям. Із тими ж властивостям її вартість нижча.

Ціна на цирконієві вкладки

Цирконієві «пломби» у київській клініці D.Ante не встановлюємо, щоби не спровокувати розкол зуба. Замість них ми встановлюємо куксові вкладки.

Наші спеціалісти знають кращі варіанти лікування та протезування. Ми із задоволенням розказуємо клієнтам про плюси і мінуси матеріалів, методів лікування та протезування

стоматолог Шабріна Анна Олегівна
Анна Шабріна
Стоматолог-ортопед,
стоматолог-терапевт

Записуйтеся на консультацію! Ми знайдемо варіант замість цирконієвих вкладок, який влаштує саме вас.

Запис на прийом в D.Ante