fbpx
Переключить на
язык
пластинки на зубы в Киеве

Пластинки на зуби для дітей

Содержание

До 15 років батьки можуть контролювати правильність прикусу у дітей. Спочатку під час зростання молочних зубів, потім при зміні молочних на постійні, згодом — при формуванні постійного прикусу. Протягом всього цього періоду стоматолог-ортодонт може призначити дитині пластинку на зуби, яка є зйомною чи незйомною конструкцією, що складається з пластику та металевих дуг.

Зазвичай конструкції призначають дітям, щоби відкоригувати щілину між зубами, виправити дефекти піднебіння, стимулювати чи сповільнити темп росту щелепи чи запобігти зміщенню зубів.

Дорослим такий інструмент встановлюють нечасто, у більшості випадків уже після лікування брекетами: тиск на зуби слабше, тому пластинки не можуть виправити порушення прикусу у дорослих.

Якщо у вас бракує часу на пошук потрібної інформації,
зателефонуйте нам — ми відповімо на всі наявні питання.
з 9:00 до 21:00
Ми не нав’язуємо непотрібних процедур,
тож чесно скажемо, чи варті вони вашої уваги.

Зйомна і незйомна пластина на зуби для дітей

Перераховувати усі види конструкцій марно: їх дуже багато. Зупинимося тільки на основному розподіленні — зйомні та незйомні пластини. Жодних секретів: уся суть передана в назві.

У більшості випадків вибір типу не залежить від бажання пацієнта, бо лікар підбирає варіант, який буде оптимальним для конкретного віку дитини.

Кольорові пластини для зубів та моделі з улюбленими персонажами

Найкраще у таких конструкціях те, що дитина може вихвалятися ними. Діти саме так і роблять у школі: «Дивися, у мене Спайдермен у роті!»

І все це тому, бо вироби можна не тільки зробити кольоровими, а й урізноманітнити їх зображеннями улюблених персонажів мультфільмів, фільмів чи просто гарними малюнками.

Як довго носити пластинки для зубів дітям?

Відповідь залежить від того, скільки годин на добу дитина їх носить.

Конструкції працюють добре за умови, що їх використовують протягом 16-22 годин на добу. Також термін експлуатації залежить від виду патології.

Середній термін складає 1,5-2 роки. Саму пластинку на зуби для дітей необхідно коригувати, щоб вона не стала менш ефективною в ході експлуатації.

Етапи виправлення зубів за допомогою пластинок

1. Стоматолог-ортодонт оцінює стан зубів у дитини

пластинки на зубы для детей

2. Лікар виготовляє відбитки щелеп для виготовлення пластинки

пластинки на зубы для детей: как ставят

3. Батьки з дитиною вибирають зовнішній вигляд майбутньої пластини

какие бывают пластинки на зубы для детей

4. Батьки з дитиною приходять на примірку пластини

примерка пластинки на зубы для детей

5. Лікар дає батькам рекомендації по догляду та носінню пластинки

Как выглядят пластинки на зубах
6. Результат носіння пластини — рівне положення зубів у дитини
результат ношения пластинки на зубах

Трейнери для малюків

Ще один вид конструкцій, який досить часто застосовують для корекції дитячої усмішки, — трейнери. За будовою вони є силіконовими капами, які надягаються одразу на верхню та нижню щелепи.

Особливість трейнера — діагноз, при якому він встановлюється. Найчастіше їх використовують, щоби відучити дитину смоктати палець. А ще, щоб позбутися від дихання через рот чи скупченості зубів, виправити парафункцію язика (коли язик сильно тисне на зуби при ковтанні), попередити патологічне прорізування передніх зубів чи звуження зубного ряду.

Трейнери призначаються пацієнтам, яким уже виповнилося два роки.

З нами зручно: ми знаходимось в самісінькому центрі Києва
і нічого не приховуємо (навіть не видаляємо погані відгуки).
Маршрут та відгуки на мапах Google
Ракша Анна Андріівна стоматолог-ортодонт

Анна Ракша
Стоматолог-ортодонт

«Пластинки призначають, щоби відкоригувати щілину між зубами, виправити дефекти піднебіння, стимулювати або уповільнити темп росту щелепи чи попередити зміщення зубів».

Запис на прийом в D.Ante