fbpx
Переключить на
язык
Терапия в стоматологии D.Ante

Лікування зубів (терапія)

Це потрібно знати кожному

Зміст

Терапія в стоматології – це консервативне лікування захворювань ротової порожнини без видалення зубів. Основні завдання з лікування зубів для професійного стоматолога-терапевта київської клініки D.Ante

  • попередження та усунення карієсу, а також його ускладнень;
  • своєчасне виявлення та лікування захворювань ясен;
  • відновлення та косметична реставрація зубів.

Своєчасна зубна терапія в Києві, виконана зусиллями наших стоматологів-професіоналів, гарантує збереження зубів навіть при серйозних ураженнях. Терапія безболісна для пацієнта, а за потреби чи за бажанням клієнта, лікарями використовується дієва місцева анестезія. Для критичних та найважчих випадків передбачена седація або загальний наркоз усього організму.

Пульпіт і періодонтит. Лікування ускладнень

Звичайний карієс за відсутності належного лікування призводить до серйозних ускладнень: пульпіту та періодонтиту. Під час лікування зубів стоматолог:

  • ліквідує хронічні осередки інфекції;
  • позбавляє підвищеної чутливості;
  • вживає профілактичних заходів з усунення потенційно можливих негативних наслідків.

У разі пульпіту (запалення внутрішньої тканини зуба) необхідно видалити нерв та запломбувати відкриту порожнину. У випадках періодонтиту (глибокого запалення кореня зуба та тканин, які до нього прилягають), окрім видалення уражених тканин, зубна терапія в Києві супроводжується також додатковим медикаментозним лікуванням.

зубная терапия
Лечение зубов в Киеве
Лечение зубов в Киеве
Якщо у вас бракує часу на пошук потрібної інформації,
зателефонуйте нам — ми відповімо на всі наявні питання.
з 9:00 до 21:00
Ми не нав’язуємо непотрібних процедур,
тож чесно скажемо, чи варті вони вашої уваги.

Ендодонтичне лікування каналів зуба ​

Терапевтичне лікування здійснюється з використанням спеціальних матеріалів. Стоматолог закладає їх до каналу зуба для повного усунення патогенних мікроорганізмів. Пацієнту додатково призначають антибактеріальні препарати та протизапальні засоби у разі необхідності. Подібне лікування зубів потребує чимало часу, але допомагає зберегти власний зуб пацієнта.

На фінальному етапі зубна терапія в Києві полягає в пломбуванні каналів та встановленні постійної пломби.

Фотополімерна пломба​

Фотополімерна пломба складається з пломбувальних композитів, які твердіють під впливом ультрафіолетових матеріалів. Сьогодні для лікування зубів такі види пломб є одними з найбільш популярних, оскільки вони мають оптимальне співвідношення ціни та якості. Міцний матеріал із високими естетичними властивостями дає можливість повторювати форму коронки зуба.

Відновлення та зубна терапія в Києві, а саме варіанти її проведення, залежать від того, наскільки сильно зруйнований хворий зуб. При руйнуванні, що охоплює 20-30 % загальної поверхні зуба, актуальним є пломбування. Але більше ніж 30-50 % порушень потребують естетичної реставрації.

З нами зручно: ми знаходимось в самісінькому центрі Києва
і нічого не приховуємо (навіть не видаляємо погані відгуки).
Маршрут та відгуки на мапах Google

Реставрація зубів фотополімерними пломбами​

На відміну від протезування, такий метод лікування зубів та відтворення коронки є найбільш дешевим та безболісним.

Основна перевага полягає у відсутності необхідності обточувати коронку зуба, що дозволяє зберегти максимум рідної тканини пацієнта.

Реставрація виконується стоматологом-терапевтом за один сеанс.  Фотополімерні матеріали повністю повторюють колір та структуру зубів. Подібний метод також називають художнім нарощуванням, оскільки усмішка має природний, натуральний вигляд.

Прямі вініри​

Вініри, які створюються безпосередньо у стоматологічному кріслі з використанням композитних матеріалів, називаються прямими. Вони допомагають естетично відреставрувати бічні та центральні різці (ті зуби, що складають лінію усмішки).

Переваги лікування зубів з використанням вінірів:

  • швидко виготовляються;
  • підлягають корекції;
  • дозволяють відтворювати iндивiдуальнi особливості зубів: форму,  колір прозорість;
  • мінімальна попередня обробка зуба не зачіпає живих тканин.

Але, у разі ураження поверхні зуба більше ніж на 50%, рекомендована така зубна терапія в Києвіяк встановлення коронки чи керамічного вініра.

Планируете візит до стоматолога-терапевта?
(через сайт можна записатись навіть вночі)

Стоматолог-терапевт у Києві. Режим роботи лікаря​

Лікування запалених каналів – непроста процедура, що потребує чимало зусиль з боку лікаря, а також витрат часу. На жаль, у дуже складних та занедбаних ситуаціях навіть якісне лікування зубів може завершитися видаленням хворого зуба.

Саме тому слід регулярно відвідувати лікаря, адже вчасний візит до хорошого спеціаліста раз на 5-6 місяців врятує вас від появи болю і зайвих витрат та проблем, що допоможе довго зберігати власні зуби здоровими та гарними.

Для клієнтів клініки D.Ante доступна якісна зубна терапія в Києві навіть у суботу. Якщо ви працюєте по буднях, то маєте змогу відвідати лікаря у суботу – та потурбуватися про своє здоров’я у вільний час! Зателефонуйте нам!

стоматолог Шабріна Анна Олегівна
Анна Шабріна
Стоматолог-терапевт

Досвідчений стоматолог-терапевт вилікує захворювання ясен і карієс, відновить і відреставрує зуби.

Запис на прийом в D.Ante