• Працюємо з 09:00 до 21:00
 • м. Київ, вул. Антоновича (Горького) 47

Металокерамічна коронка

У разі необхідності відновлення функції та форми втраченого зуба з успіхом використовуються металокерамічні коронки — каркас виконаний із металу (сплав кобальту з хромом) із зовнішнім керамічним покриттям.

Сьогодні металокерамічні коронки в Києві — оптимальний варіант протезування, який поєднує зовнішній вигляд, якість та міцність разом із вартістю виробу.

Показання та протипоказання до встановлення коронок

Такі стоматологічні проблеми, як відсутність більшої половини тканини зуба внаслідок карієсу чи неможливість встановлення пломби або проведення реставрації, є показаннями до встановлення.

Протипоказання до встановлення металокерамічної коронки:

 • зуб зруйнований глибоко під яснами;
 • корінь рухливий;
 • тріщина в корені;
 • порушене місце з’єднання коренів

У київській стоматологічній клініці D.Ante вам запропонують інші варіанти протезування.

Переваги коронки порівняно з пломбою

Спроби зекономити, встановлюючи пломби на зруйнований зуб, зазвичай призводять до витрачених даремно фінансів та лише відтерміновують  момент протезування.

Плюси встановлення коронки з металокераміки:

 • довговічність експлуатації при доступній вартості;
 • втрачена функція відновлюється без ризику відколів при навантаженні на зуб.

Запишіться на прийом

Під час консультації лікар оцінить стан ротової порожнини і допоможе підібрати коронку, яка підійде саме вам!

Термін служби металевої коронки

На термін та збереженість металокерамічного покриття у чималому ступені впливає правильний догляд за ротовою порожниною.
При звичайній експлуатації металокераміка стоїть 8-10 років. Після цього рекомендовано замінити металокерамічну коронку.
Металокераміка з каркасом із золота може використовуватися до 20 років. (Раніше такі варіанти були гарною альтернативою у випадку алергії на метал. Але сьогодні київська клініка D.Ante в такій ситуації рекомендує до встановлення цирконієві вироби).

Етапи встановлення коронки

 1. Усе починається з первинного огляду спеціалістом. Обов’язково робиться рентгенівський знімок, щоби виключити прихований карієс та запальні процеси в кореневій зоні. При наявності стоматологічних захворювань визначається план лікування.
 2. У разі необхідності здійснюється видалення кореня (не завжди), чистка та пломбування зуба, зняття нальоту та каменю.
 3. Лікар-ортопед обточує зуб, надає йому форми, яка дозволяє металокерамічній коронці міцно триматися та створювати місце для її встановлення.
 4. За допомоги спеціальної пасти виготовляються точні зліпки.
 5. За зліпками, відданими до технічної лабораторії, виготовляється коронка.
 6. Щоби клієнт не відчував дискомфорту, стоматолог під час прийому робить тимчасове покриття з медичного пластику, яким накривається зуб.
 7. Після виготовлення металокерамічної коронки здійснюється примірка. Тільки після того, як стоматолог переконається, що зуб покритий повністю, а пацієнт підтвердить відсутність незручностей, робота буде зафіксована.

Як довго ставити металокерамічну коронку

Етапи протезування від першого відвідування до повного встановлення можуть займати від одного до кількох тижнів. Найбільше це залежить від стану ротової порожнини та протезованих зубів. Тому тільки після огляду лікар-ортопед зможе точно вам сказати, наскільки швидким буде весь процес.

Не втомлюємося повторювати: чим серйозніше ви ставитеся до профілактичних оглядів у стоматолога, тим менше часу та засобів витрачаєте в результаті.

Запрошуємо до нашої клініки! Ми знаємо, як із мінімальними для вас витратами зробити для вашої усмішки максимум!

Ціна металокерамічної коронки в Києві

Варто враховувати, що готовий виріб повинен встановлюватися на підготовлений зуб, залежно від необхідних робіт підготовчий етап може відрізнятися в ціні та обговорюється індивідуально після огляду стоматолога.

Відбитки

вiд 450 грн.

Коронка

вiд 2300 грн.

Фіксація

250 грн.

стоматолог Шабріна Анна Олегівна

Анна Шабріна
Стоматолог-ортопед

 

 

«Спроби зекономити, встановлюючи пломби на зруйнований зуб, зазвичай призводять до витрачених даремно фінансів та лиш відтерміновують момент протезування».

Запис на прийом в D.Ante