fbpx
Переключить на
язык
Гарная дитяча стоматологія, Київ

Дитяча стоматологія в Києві​

Зміст

За статистикою, тільки у 10% дітей від народження ідеальні зуби. Тому, навіть при найкращому догляді за порожниною рота, батьки вдаються до послуг стоматологів.

Вибір клініки вимагає серйозного підходу. Кваліфікація дитячого стоматолога впливає не тільки на якість виконуваних процедур, але й на психологічне сприйняття лікування дитиною.

У приватній дитячій стоматології D.Ante в Києві працюють професіонали. Наші лікарі проводять як лікування, так і профілактичні процедури для дітей будь-якого віку. 

Дитяча стоматологія Голосіївського району приймає пацієнтів з усього міста.

Наші переваги:

 1. Всі лікарі нашої клініки — сертифіковані фахівці, які постійно вивчають нові технології та підходи в лікуванні дитячих зубів.

2. Клініка розташована поряд зі станцією метро Олімпійська, тобто до нас легко доїхати на громадському транспорті або на власному авто.

3. У клініці D.Ante враховують бажання батьків бути з дитиною під час відвідування лікаря, тому наше дитяче відділення працює й по вихідних.

4. Ціни приватної дитячої стоматології D. Ante середні, ви завжди можете уточнити вартість лікування по телефону або у чаті

Лікування дитячих зубів:
особливості, необхідність наркозу​

Дитячі стоматологи проводять всі маніпуляції з лікування і профілактики карієсу максимально швидко, щоб дитина не втомилась, не злякалась і не почала вередувати. Якщо лікування вимагає тривалого часу, його розбивають на етапи.

Якщо малюк вкрай переляканий і не йде на контакт зі стоматологом, можна використовувати наркоз або внутрішньовенну седацію (лікування уві сні). За можливості, наша стоматологічна поліклініка утримується від цих методів, і, в 99% випадків, стоматологи успішно працюють з дітьми без них.

Якщо у вас бракує часу на пошук потрібної інформації,
зателефонуйте нам — ми відповімо на всі наявні питання.
з 9:00 до 21:00
Ми не нав’язуємо непотрібних процедур,
тож чесно скажемо, чи варті вони вашої уваги.

Лікування карієсу у дітей і його профілактика

Починати знайомство дитини зі стоматологом бажано з профілактичних процедур. Це не боляче, тому у малюка не залишиться негативних спогадів про відвідування дитячої стоматології. 

В нашій стоматологічній поліклініці проводять профілактичні процедури, які зміцнюють емаль, знижують чутливість зубів, запобігають запаленню ясен і дозволяють утриматися від знайомства з бормашиною (або надовго відстрочити її).

Щоб уникнути розвитку карієсу та інших патологічних станів зубів і порожнини рота у дітей, стоматологія дитяча проводить такі процедури:

  • Просте і глибоке фторування зубів. Процедура знижує ризик розвитку захворювань і зміцнює корінні зуби.
  • Сріблення. На початкових стадіях карієсу, зуб обробляється розчином срібла з додаванням фтору. Це дає антибактеріальний і антикаріозний ефект.
  • Герметизація фісур (запечатування ямок). Ця процедура захищає жувальну поверхню зубів від впливу бактерій. У складі герметика є фтор і кальцій, що зменшує ймовірність розвитку карієсу.
  • На відміну від лікування карієсу або чутливої терапії при пульпіті і періодонтиті, профілактичні процедури проводяться в комфортних для дітей умовах і абсолютно безболісні
З нами зручно: ми знаходимось в самісінькому центрі Києва
і нічого не приховуємо (навіть не видаляємо погані відгуки).
Маршрут та відгуки на мапах Google

Кольорові пломби або звичайні?​

Сучасні сертифіковані матеріали перетворюють пломбування зубів в веселий процес: наша дитяча стоматологічна поліклініка дає дитині можливість обирати собі колір пломби для молочних зубів. У нас є діти-«колекціонери», вони з задоволенням збирають собі всі кольори =)

Ми пломбуємо та реставруємо (часткове або повне відновлення коронки молочних зубів) зуби матеріалами натуральних кольорів. Особливо це важливо, коли мова йде про передні зуби.

Пластинки на зуби
для дітей

Садовская Катерина Василиевна в детской стоматологии D.Ante

Поширена дитяча стоматологічна проблема — неправильний прикус. Цей ортодонтичний дефект усувають пластинки на зуби для дітей. 

Міська дитяча стоматологічна поліклініка D. Ante встановлює пластинки з малюнками: діти із задоволенням носять їх і навіть хваляться перед однолітками =)

Видалення молочних
зубів

детский стоматолог Садовская Катерина

Професійне своєчасне лікування зводить 
видалення зубів
 до мінімуму. Але при необхідності наші лікарі проведуть операцію по видаленню молочного зуба. Сучасна дитяча хірургічна стоматологія дозволяє видалити зуб швидко і без зайвих травм для малюка. У більшості випадків ми навіть не вдаємося до анестезії: досить правильного настрою дитини.

Пластика вуздечок губ і язика

Детская стоматология в Киеве

Послуга пластики вуздечки язика і губ запобігає порушенню вимови, зміщенню зубів і порушенням розвитку щелепи. 

Проводится невелике хірургічне або лазерне втручання.

Планируете візит до дитячого стоматолога?
(через сайт можна записатись навіть вночі)

Детский стоматолог Киев. Наши врачи

Лікарі нашої стоматологічної поліклініки терпляче і без тиску спілкуються з маленькими клієнтами, стають до кінця прийому їх друзями.

Шукаєте найкращі дитячі стоматологічні поліклініки Києва? 

Приводьте дітей до нас на консультацію: ми зробимо профілактику, а якщо буде потрібно — складемо покроковий і комфортний для малюків план лікування.

Детский стоматолог Екатерина Саудовская
Катерина Садовська
Дитячий стоматолог

Найголовніше вміння дитячого стоматолога — розташувати до себе дитину: від цього багато в чому залежить подальший процес лікування.

Стоматолог Анна Ракша
Анна Ракша
Cтоматолог-ортодонт

Будь-яка проблема з нерівним зубним рядом ефективно вирішується в дитячому віці. Дитячий ортодонт допоможе дитині відчувати себе розкуто і впевнено під час лікування.

Стоматолог Щербина Иван | D.Ante
Iван Щербiна
Імплантолог, хірург

Сучасні методи знеболювання в стоматології дозволяють зробити будь-яке хірургічне втручання комфортним.

Пам’ятайте:  Відвідування дитячого стоматолога не скасовує щоденних гігієнічних заходів з дитиною вдома. Якщо потрібно, наші лікарі розкажуть, як залучити дитину в процес і зробити чистку зубів максимально корисною

Запис на прийом в D.Ante

Безкоштовна дитяча книга
«Супергерої проти Зужастиків»

Завантажте безкоштовну книгу та читайте її разом з вашими дітьми, щоб вони не боялися ходити до стоматологів, натомість чекали кожного візиту з нетерпінням.

Адже в кожній стоматологічній клініці живуть Супергерої, про яких йдеться в книжці!