• Працюємо з 09:00 до 21:00
  • м. Київ, вул. Антоновича (Горького) 47
Віталій Воронін
Головний лікар клініки D.Ante
Стоматолог-імплантолог
Стоматолог-ортопед
Анна Шабріна
Стоматолог-терапевт,
стоматолог-ортопед
Анна Ракша
Стоматолог-ортодонт
Катерина
Садовська
Дитячий стоматолог
Вадим Гусарук
Стоматолог-гігієніст
Iван Щербiна
Стоматолог-імплантолог,
стоматолог-хірург
Попередній
Далі

Стоматологія D.Antе, Київ

Лікуємо карієс, встановлюємо пломби, видаляємо нерви (ендодонтія)

Терапевтична стоматологія включає в себе роботу з карієсом, видалення нервів і пломбування каналів (лікування кореневих каналів), нарощування, штифти, реставрацію, відновлення зруйнованих зубів за допомогою пломб, відновлення здоров’я слизової оболонки рота, відновлення емалі та ще мільйон процедур.

І всі вони слугують лише одній меті — зробити вашу усмішку здоровою і неповторно гарною! 

Встановлюємо коронки
(Ортопедія)

Якщо зубна тканина зруйнована більш ніж наполовину, наші лікарі рекомендують встановлювати правильно підібрані коронки (лабораторні конструкції).

Коронки з металокераміки, безметалловой прес-кераміки або кераміки на каркасі з оксиду цирконію, а також вкладки, накладки, вініри, ультраніри або люмініри, які будуть витримувати жувальну навантаження, мінімально зашкодять сусіднім зубам і при цьому будуть виглядати природно і естетично. 

Видаляємо зуби
(Хірургія)

До хірургії (видалення зубів) наші лікарі вдаються тільки в тих випадках, коли всі інші засоби лікування виявляються неефективними. Наше основне правило — по можливості зберегти натуральні зуби пацієнта.

Так, їх можна лікувати, вибілювати, ставити на них коронки і обробляти різними іншими способами, але видаляти — це крайній захід.

Встановлюємо
зубні імплантати

У тих випадках, коли один або кілька зубів у зубному ряду відсутні (і при цьому немає протипоказань для імплантації), підійде саме цей вид лікування.

Ціна на зубні імплантати вище за ціни на протези або зубні мости, але цей вид лікування іноді неминучий.

Звичайно, якщо хоча б частина живої зубної тканини здорова, то варто обійтися мікро- або макропротезуванням.

Лікуємо захворювання ясен і робимо професійну гігієну

Ми лікуємо гінгівіт, пародонтит та інші хвороби м’яких тканин ротової порожнини. Якщо у вас запалення ясен, обов’язково зверніться до лікаря за консультацією: чим раніше діагностовано захворювання ясен, тим простіше його вилікувати.

Для лікування захворювань ясен іноді досить простого ополіскування, а може знадобитися і цілий комплекс пародонтологічних послуг, включаючи використання вектор-терапії (апарат Vector).

Професійне чищення (гігієна) зубів рятує вашу усмішку від зубного каменю і нальоту за допомогою ультразвукового чищення (скейлінга) і порошкоструйноі обробки (air-flow). Також процедура допомагає виявити проблеми з зубами на ранніх стадіях, коли порушення емалі не видно при візуальному огляді. 

Вибілюємо
зуби

Існує кілька методів відбілити зуби: офісне, хімічне та внутрішньоканальне відбілювання.

Кожен із них застосовується при різних показаннях. Повернути природний колір одного зуба або зробити всю усмішку білішою можливо: разом із доктором ви підберете для себе правильну, персональну схему відбілювання.

Висвітлювати емаль усієї зони усмішки можна тільки за відсутності нальоту і каменю, тому ми завжди рекомендуємо перед відбілюванням провести чистку зубів.

Дитяча стоматологія

Фторування, сріблення, герметизація, видалення молочних зубів — будь-яка дитяча процедура в нашій стоматології стає веселою пригодою для маленьких пацієнтів. Наші стоматологи знають, чим зацікавити, розважити і відволікти ваших супергероїв! 

Зверніть увагу: ми дуже уважно працюємо з кожним зубом, тому заплануйте на відвідування стоматолога 40-55 хвилин у своєму щоденнику.

Запис на прийом в D.Ante