• Працюємо з 09:00 до 21:00
 • м. Київ, вул. Антоновича (Горького) 47

Установка імплантатів Straumann

Імплантати Straumann — одні з найпопулярніших у світі.

З одного боку, цьому статусу сприяє вік бренду (їх виробляють з 1954 року). З іншого — мінімальний ризик периімплантиту після їхнього встановлення (захворювання кісткової тканини, яка оточує імплантат, може призвести до відторгнення імпланта).

Чому Straumann — найкращі?

Про те, що цей виробник (Швейцарія) виготовляє найкращі імплантати у світі, говорить статистика: кожен п’ятий встановлений імплантати — це саме Straumann.

В основі виробів титан з високою біосумісністю, тому вони встановлюються легко, приживаються швидше за аналоги, а ризик відторгнення чужорідного тіла організмом мінімальний.

На всі імплантати виробник Straumann дає пожиттєву гарантію (кожен пацієнт після лікування стає власником спеціального паспорта на імплантат, в якому описана послідовність лікування та характеристики імплантату).

Переваги імплантатів Straumann

У виробника широка лінійка продуктів, яка дозволяє вирішити будь-які завдання з реставрації зубного ряду: від складних клінічних випадків до протезування в естетично важливій зоні.

Основні переваги імплантатів Straumann:

 • шийка імплантату полегшує формування м’яких тканин;
 • можна встановлювати пацієнтам із цукровим діабетом, вірусним гепатитом, анатомічними порушеннями та навіть після променевої терапії (але тільки після консультації стоматолога);
 • приживаються за 3-6 тижнів (у два рази швидше за аналоги);
 • встановлюються пацієнтам будь-якого віку.

Про технологію виготовлення Straumann

Щоби перелічити усі особливості виготовлення імплантатів Straumann, необхідно написати не одну статтю. Поверхня імплантатів виготовляється за спеціальною технологією SLActive: прискорює загоєння, стимулює регенерацію кісток у складних клінічних випадках і робить лікування більш прогнозованим. З’єднання за технологією synOcta, імплантовід Loxim, матеріал Roxolid…

Для того, щоб показати багаторівневість технологій, які приховуються за цими назвами, наведемо цитату з офіційного опису імплантатів:

«Компанія Straumann розробила систему Bone Control Design для збереження об’єму альвеолярного гребня та м’яких тканин. Ця концепція ґрунтується на п’яти фундаментальних принципах: збереженні біологічної ширини, оптимальному розташуванні межі між гладкими та шерхлими поверхнями, мінімальною шириною мікропроміжку, остеоіндуктивних властивостях імплантату, а також високої втомної міцності та оптимальним розподілом жувального навантаження за рахунок біомеханічних властивостей імплантата Straumann».

Усі ці технології дозволяють скоротити термін від встановлення імплантату до встановлення коронки від кількох місяців до більш короткого проміжку часу.

Про вибір моделі імплантата

Компанія Straumann виробляє широкий асортимент моделей, тому підібрати виріб, який відповідає вимогам до форми та розміру коренів, буде не важко.

Наприклад, моделі Standart (гладкий гвинт) встановлюють, не розрізаючи додатково ясна, тому сам процес встановлення триває 10-15 хвилин; моделі Standart Plus чудово підходять для імплантації передніх зубів; імплантати Straumann Tapered Effect імітують альвеолу (горбки між верхніми передніми зубами і піднебінням) і встановлюються практично одразу після видалення рідного зуба.

Лікарі клініки D.Ante добирають розмір, діаметр коронки та глибину імплантату після томографії.

Запишіться на прийом

Імплантолог D.Ante проконсультує детально про всі можливості імплантів Straumann і допоможе підібрати ту модель з лінійки, яка підійде саме у вашому випадку

Деталі встановлення Straumann

Виробник пакує та продає товари у спеціальній капсулі. Лікар дістає імплантат та одразу його встановлює, не порушуючи стерильності.

Але, звісно, для того, щоби здійснити подібну установку, необхідно попередньо підготувати і пацієнта, і план встановлення імплантату, і кабінет. У нашій клініці процес відбувається таким чином:

 • стоматолог-імплантолог чи стоматолог-ортопед оглядає ротову порожнину пацієнта та оцінює стан сусідніх зубів;
 • у разі необхідності — призначає попереднє лікування до імплантації;
 • за допомоги комп’ютерної томографії визначає рівень кістки, її щільність, дефекти та відстань між зубами;
 • моделює встановлення імплантата Straumann (кут нахилу, глибина тощо);
 • призначає дати та час встановлення;
 • перед процедурою ми проводимо двогодинне прибирання та дезінфекцію кабінету;
 • під час встановлення стоматолог розпаковує та встановлює імплантат, а через 3-6 тижнів — абатмент і коронку;
 • після встановлення імплантолог дає рекомендації щодо догляду за імплантатом та назначає планові відвідування для огляду.

Травматизм сусідніх зубів при встановленні імплантату

Виробник гарантує мінімальну травматизацію та втрату зубної тканини при імплантації. Правда, це залежить не тільки від самого імплантату, а й від досвіду стоматолога.

У нашій клініці D.Ante на метро «Олімпійська» працюють справжні професіонали з багаторічним досвідом імплантації, готові встановити імплантати Straumann і на передні, і на жувальні зуби з мінімальним травматизмом та гранично швидким періодом загоєння.

Ціна встановлення Straumann

Через кількість переваг ці імплантати дорожчі за аналоги. Додатково ціна на встановлення складається з кількох компонентів: тип коронки, модель, складність встановлення (наприклад, може знадобитися попередня «посадка» кістки).

Записуйтеся на прийом до клініки D.Ante на Олімпійській, щоби проконсультуватися, разом з лікарем вибрати імплант і найближчим часом відновити усмішку!

стоматолог Воронін Віталій Вікторович

Віталій Воронін
Імплантолог

Ми вже встановили не один десяток імплантатів Straumann: якість перевірено!

Іван Щербина
Стоматолог-імплантолог, стоматолог-хірург

Компанія Straumann пропонує широкий асортимент імплантатів, тому підібрати відповідний варіант за формою і розміром коренів не складно.

Запис на прийом в D.Ante