fbpx
Переключить на
язык
Установка имплантов SGS в Киеве | D.Ante

Швейцарські імпланти SGS

Содержание

Видалення зуба — найгірше, що може бути: між зубами з’являється відстань, сусідні зуби зміщуються, підвищується ризик утворення карієсу на сусідніх зубах. Стоматологи усіма силами намагаються цього уникнути, але, якщо не виходить, то рекомендують якомога швидше відновити зубний ряд.

Імплантація — найкраще рішення для відновлення зубного ряду сьогодні: імплантат встановлюється один раз, а абатмент і коронку, за необхідності, можна замінити. Стоматологи D.Ante уже більше 10 років займаються імплантацією передніх і задніх зубів і один із брендів, який не раз довів свою надійність, — це імплантати SGS.

Якщо у вас бракує часу на пошук потрібної інформації,
зателефонуйте нам — ми відповімо на всі наявні питання.
з 9:00 до 21:00
Ми не нав’язуємо непотрібних процедур,
тож чесно скажемо, чи варті вони вашої уваги.

Чому пацієнти вибирають імплантати SGS?

Імплантати виробляє швейцарська компанія SGS Dental — світовий лідер із розробки інноваційних рішень у стоматологічних системах імплантації.

Компанія SGS Dental виготовляє широкий асортимент якісних імплантатів. Їхня особливість — спеціальне кальцій-фосфатне покриття, завдяки якому відбувається швидка та надійна остеоінтеграція (з’єднання імплантату та кісткової тканини).

Ще одна відмінність імплантатів SGS — єдина платформа і вибір абатментів та дизайну на будь-який смак.

Переваги імплантатів SGS

 • швидке встановлення та загоєння тканин;
 • надійна фіксація завдяки штифту з глибоким (агресивним) різьбленням;
 • максимальна біосумісність (97% приживаємості);
 • пожиттєва гарантія;
 • відповідність міжнародним стандартам якості ISO, FDA, FE.
З нами зручно: ми знаходимось в самісінькому центрі Києва
і нічого не приховуємо (навіть не видаляємо погані відгуки).
Маршрут та відгуки на мапах Google

Показання та протипоказання до встановлення швейцарських імплантів SGS

Показання до встановлення імплантату

 • здорові сусідні зуби (якщо у пацієнта карієс, лікар призначає його лікування до встановлення імплантата);
 • відсутність 2-3 зубів поряд (через відсутність навантаження щелепна кістка з часом розсмоктується, а встановлений імплантат перешкоджає цьому процесу).

Протипоказання до установки імплантів

 • онкологія (встановлення імплантату збільшує ризик утворення метастазів);
 • остеопороз (захворювання поширено у жінок старших за 45 років. Це пов’язано зі змінами гормонального фону: в організмі не вистачає естрогену, тому щелепні кістки стають більш пухкими);
 • захворювання ендокринної залози;
 • психологічні захворювання;
 • туберкульоз;
 • венеричні захворювання;
 • ВІЛ.

  При цьому протипоказання можуть бути відносними: проконсультуйтеся з лікарем до того, як зробите висновки.

Вікові обмеження

До 20 років кісткова тканина ще не повністю сформована, тому встановлення імплантатів у такому віці не рекомендується. Причиною для встановлення імплантату може бути травма чи необхідність реконструкції зубного ряду.

Коли кісткова тканина сформована (пацієнти старші за 20 років), імплантати можна встановлювати в будь-якому віці. Єдиний мінус при встановленні імплантату людям похилого віку — повільна регенерація та приживаємість імплантату. Хоча бувають випадки, коли імплантати у людей похилого віку приживаються краще, ніж у молодих, але тут краще посилатися на індивідуальні особливості організму.

І, звісно, обмежені можливості встановлення швейцарських імплантатів SGS у випадку «пухкості» кісткової тканини, про що ми писали вище у розділі щодо протипоказань.

Як встановлюють імплантати SGS у клініці D.Ante

Перед встановленням імплантату пацієнту слід проконсультуватися з ортопедом і хірургом, пройти комп’ютерну томографію. Далі лікар призначить дату встановлення імплантату.

У день операції наші асистенти готують приміщення для проведення процедури і в призначений час встановлюють імплантат (підготування кабінету триває 2 години). Через 2-6 місяців імплантат приживається, стоматолог встановлює абатмент (перехідник, за допомогою якого коронка кріпиться до імплантату). Заключний етап — виготовлення та установка штучної коронки.

Імплантат — штучний елемент зубного ряду, але це не означає, що за ним не слід доглядати. І, крім стандартних процедур із чищення зубів, необхідно щопівроку відвідувати стоматолога для професійної чистки зубів і контролю стану імплантату (тобто, із тією ж періодичністю, як і зазвичай, якщо ви піклуєтесь про свої зуби). Якщо не дотримуватися цієї рекомендації, із часом може розвинутися периімплантит — захворювання, що викликає запалення кісткової тканини, яка оточує швейцарський імплант SGS.

резьба на импланте

Не знаєте, якого бренду вибрати імплант?
Ми Проконсультируйте, який імплант підійде вам найбільше

(через сайт можна записатись навіть вночі)

Види імплантатів

Є кілька видів імплантатів, усі вони доступні в лінійці SGS:

 • гвинтові (штифт закручується в зубну кістку, після приживання — з’єднується з коронкою за допомоги абатмента). Конструкція міцна, але є ймовірність, що мікроорганізми проникнуть в ясна та почнеться розсмоктування зубної кістки, тому необхідно ретельно стежити за станом імплантату;
 • конічні (принцип встановлення відрізняється від гвинтових імплантатів тим, що лікар з’єднує шрифт і коронку спеціальним конусом, який виключає потрапляння бактерій в ясна та зубну кістку);
 • інтегральні (відрізняються можливістю моментального навантаження). Якщо при встановленні конічних та гвинтових імплантатів між встановленням штифта та коронки проходить 2-6 місяців, то при встановленні інтегральних — 1-3 дні (хоча ми не є прихильниками поспіху, ми — за якість).

Чи варто боятися відторгнення імпланта організмом?

На підставі статистики про кількість установок і приживлюваності імплантатів в клініці D.Ante на Олімпійській, ми сміливо заявляємо, що боятися відторгнення не варто:

Кількість установок Кількість операцій Приживлюваність імплантів
332 імпланта 179 (4% — з підсадкою кісткової тканини) 98,2% (326 імплантів з 332)

*актуальна статистика на 1 липня 2020 року

Вартість імплантатів SGS у стоматології D.Ante

Ми чесні з нашими клієнтами, тому озвучуємо повну вартість встановлення імплантату (з урахуванням ціни абатмента, коронки та додаткових витрат), а не тільки ціну на імплантат (як роблять інші стоматологи).

Записуйтеся на консультацію до нашої клініки D.Ante: ми проведемо обстеження та відповімо на всі запитання.

Установка імпланта SGS Dental (Швейцарія)
10000 грн.
Установка формувача ясен SGS Dental (Швейцарія)
1600 грн.
Установка абатмента SGS Dental (Швейцарія)
3000 грн.
Протезування на імпланти
(металокерамічна або керамічна коронка, зубні протези або супраструктура)
від 4000 грн.
стоматолог Воронін Віталій Вікторович

Віталій Воронін
Стоматолог-імплантолог,
стоматолог-ортопед

Хирург Щербина Иван

Іван Щербіна
Стоматолог-імплантолог, стоматолог-хірург.

Імплантати SGS відносяться до середнього цінового сегменту: вони дешевші за швейцарські Straumann, але дорожчі за українські Bauer’s Implants.

Запис на прийом в D.Ante