• Працюємо з 09:00 до 21:00
 • м. Київ, вул. Антоновича (Горького) 47

Імплантація зубів – сучасний дієвий метод

Сьогодні імплантація зубів є найсучаснішою технологією відновлення відсутніх зубів. Завдяки цьому методу стоматолог-імплантолог може відновити будь-яку кількість зубів на нижній та верхній щелепах.

Процес відбувається шляхом вживлення до кістки щелепи опірного штифта, який імітує корінь зуба. Після процесу заживлення штифт навантажується коронками або мостоподібними протезами.

Імплантація зубів під загальним наркозом

Анестезія за будь-яких видів хірургічного втручання є важливим етапом процесу. Існує декілька видів знеболювання, які звільняють від небажаних відчуттів під час операції. Лікар добере оптимальний та безпечний для вас спосіб анестезії.

Навігаційна хірургія в стоматології. Хірургічні шаблони

Хірургічний шаблон — копія, що створюється з відтисків щелепи. Вона допомагає спланувати та провести імплантацію зубів у Києві із найвищою точністю. Розрахунки та обчислення виконуються у професійній комп’ютерній програмі, де закладається правильний кут та необхідна глибина імплантата.

Використання навігаційної хірургії:

 • дозволяє виконати операцію швидше, із меншою травматизацією;
 • мінімізує можливі ускладнення під час реабілітації;
 • зменшує кількість відвідувань стоматолога на всіх етапах.
Имплантация зуба
имплантация зубов
Установка имплантов

Імлантація зубів за їх повної відсутності

Один із показів для процедури — повне відновлення щелепного апарату за відсутності зубів (адентія). Складність майбутніх маніпуляцій залежить від стану ротової порожнини: у щелепу вживлюються від 4 до 6 імплантатів. На них у подальшому встановлюються мостоподібні протези.

Види протезів за відсутності зубів:

 • Незйомні протези. Коронки (з металокераміки, неметалеві, із цирконію), зафіксовані на абатментах.
 • З балочним кріпленням. Усі вживлені імплантати поєднуються балкою з медичного металу. На балці закріплюється друга частина замка, яка схована всередині протезу.
 • Із кнопковим кріпленням. Імплантат і протез обладнані замком, схожим на кнопку на одязі.

Кожен із варіантів протезування має свої особливості, підбирається стоматологом-імплантологом індивідуально, виходячи з клінічної картини.

Також це впливає на ціну на імплантацію зубів. Усі види протезів на імплантатах добре фіксуються, мають натуральний вигляд, повертають комфорт.

Синус ліфтинг. Збільшення кістки для імплантації

У результаті тривалої відсутності зубів та навантаження на кістку, виникають проблеми із кістковою тканиною: вона атрофується, кількість її зменшується. Це унеможливлює встановлення імплантата.

Синус ліфтинг (кісткова пластика) —нарощування об’єму кістки до необхідного. Операція складна. Такий вид імплантації зубів має свої протипоказання та покази. Для проведення синус ліфтингу необхідний імплантолог із високою кваліфікацією.

Київська стоматологічна клініка D.Ante має всі ресурси для проведення якісної кісткової пластики.

импланты зубные
имплантация зубов в клинике
Установка імплантів Київ Воронін Віталій Вікторович

Дентальні імплантати. Яку систему вибрати?

Якісний імплантат виготовляється з біосумісних матеріалів з хорошою остеоінтеграцією та високими показниками приживлення (не нижче 98%).
Спеціалісти київської клініки використовують у роботі найкращі системи:

Якісні імплантати Straumann

Швейцарська система, яка утримує позиції лідерства на світовому ринку понад 20 років. Унікальний асортимент у поєднанні з передовими технологіями. Iмплантати швидко приживляються i мають пожиттєву гарантію від виробника. Ідеальне рішення для клієнтів, які цінують високу якість та готові до відповідної ціни за імплантацію зубів.

Надійні імплантати SGS

Ще один з лідерів ринку. Досвід використання такої продукції — понад 15 років. Контроль на кожному етапі виробництва. Широкий асортимент і відповідність усім світовим стандартам. Пожиттєва гарантія від виробника. «Золота середина» у співвідношенні ціни та якості.

Запишіться на прийом

Під час консультації лікар оцінить стан ротової порожнини і призначить відбілювання, яке підходить саме вам!

Доступні імплантати Helix (Bauer’s Implants)

Молодий український бренд з європейською якістю. Асортимент постійно поповнюється, поєднуючи у собі всі сучасні досягнення імплантології. Власні розробки та патенти. Гарантія на якість системи від виробника. Величезний плюс — доступна ціна за високої якості.

Завод AMG Technology, який виготовляє імплантати, знаходиться в місті Дніпрі. Наші імплантологи особисто відвідали його, щоби ознайомитися з етапами виготовлення та контролем якості імплантатів. Завод перевершив наші очікування, тому ми з готовністю стали використовувати українські імплантати.

Стоматолог-імплантолог у Києві: відмінні результати

Що дає імплантація зубів?

 1. Ідеальна усмішка.
 2. Емоційна розкутість при спілкуванні.
 3. Можливість насолоджуватися їжею.
 4. Зупинка процесів зміни прикусу, атрофії кісткової тканини.
 5. Повернення до повноцінного життя.

Стоматологи-імплантологи київської клініки D.Ante уже зробили усмішки багатьох пацієнтів щасливими.

Ми готові ефективно провести імплантацію та порадувати вас результатом! Запрошуємо на консультацію!

стоматолог Воронін Віталій Вікторович

Віталій Воронін
Стоматолог-имплантолог

Iван Щербiна
Стоматолог-імплантолог,
стоматолог-хірург

Стоматолог-iмплантолог може відродити будь-яку кількість зубів нижньої і верхньої щелепи.

Запис на прийом в D.Ante