fbpx
Переключить на
язык
Сріблення зубів в Києв | D.Ante

Сріблення зубів у Києві

Содержание

Тривалий час сріблення в нашій країні вважалося одним із дієвих методів профілактики карієсу.

Метод простий: на вражену карієсом емаль зуба наносять 30%-й розчин нітрату срібла, який має створити «бар’єр», що зупиняє поширення захворювання. На жаль, це не так.

Значною мірою метод є марним.

Препарат срібла ефективний тільки на початковій стадії карієсу (гладка пляма) та діє виключно локально, поверхнево. У глибоких тканинах зуба він не працює. Структура емалі при нанесенні препарату не відновлюється та срібло діє як короткочасний антисептик.

Крім того, метод має чимало недоліків.

Якщо у вас бракує часу на пошук потрібної інформації,
зателефонуйте нам — ми відповімо на всі наявні питання.
з 9:00 до 21:00
Ми не нав’язуємо непотрібних процедур,
тож чесно скажемо, чи варті вони вашої уваги.

Сріблення зубів у дітей: методика та етапи

Процедура безболісна.

  1. Як початковий етап проводиться чистка зубного каменю та нальоту.
  2. Зуби просушуються, ізолюються від слини.
  3. Препарат з іонами срібла наноситься на поверхню зуба.
  4. Через опромінення спеціальною лампою запускається процес осідання солей срібла.

Для повного курсу необхідно пройти три відвідування через день. Для збереження бактерицидного ефекту процедуру необхідно періодично повторювати.

Сріблення: «за» і «проти»

Переваги:

  • короткотривалий антисептичний ефект на обробленій поверхні.

Недоліки:

  • карієс продовжує поширюватися вглиб уражених тканин і на сусідні зуби. Через те, що поверхня затемнена, цей процес важко відстежити.
  • колір емалі стає чорним до повної заміни зубів на постійні. Більшість дітей після такого «лікування» комплексують, перестають усміхатися та сміятися.
  • при нанесенні препарату на зуб із глибоким карієсом можна викликати опік пульпи, що стане загрозою для розвитку зачатку постійного зуба.

Нам відомі випадки, коли лікаря відвідують діти з психологічним стресом через сріблення. Такі діти не хочуть спілкуватися з друзями після висміювання кольору їхніх зубів. Перевірте самі: такими негативними відгуками батьків щодо сріблення зубів у дітей заповнений весь інтернет.

З нами зручно: ми знаходимось в самісінькому центрі Києва
і нічого не приховуємо (навіть не видаляємо погані відгуки).
Маршрут та відгуки на мапах Google

Альтернатива

Альтернатива цьому методу — ремінералізувальна терапія. На емаль швидко і безболісно наносяться спеціальні гелі, за потреби добираються препарати з ефектом глибокого проникнення.

Ремінералізувальна терапія дійсно блокує розвиток патологічного процесу. Зовнішня естетика при цьому не страждає. Після призначення та вибору лікувального препарату батьки можуть виконати процедуру, як у нашій клініці, так і вдома

Фторування чи сріблення зубів?

Фактично це вибір без вибору : )

Звісно, фторування. Сріблення молочних зубів — метод, що не виправдав себе, який має очевидні недоліки, не запобігає розвитку карієсу та його подальшого лікування традиційними методами.

Якщо в якомусь лікувальному закладі вам запропонували сріблення зубів для дітей, навіть за привабливою ціною, це означає тільки те, що там використовують неефективні, несучасні та небезпечні технології. Варто знайти іншу клініку.

Наша київська стоматологія D.Ante із задоволенням надасть вашому малюкові якісну послугу, яка не матиме негативних наслідків ні для його здоров’я, ні для усмішки.

Хочете захистити зуби дитини від карієсу?
Ми проконсультуємо і підберемо метод, який найбільше підійде

(через сайт можна записатись навіть вночі)

Сріблення зубів у дітей. Ціна в Києві

Будь-який пошуковий запит щодо сріблення молочних зубів у Києві підтвердить, що процедура доступна за вартістю. Але як наслідок ви марно витратите кошти, оскільки карієс лише замаскується під чорною плівкою срібла.

Ще раз нагадуємо: карієс підступний. На початкових стадіях він не помітний для батьків, а скарг дитина ще не має. Запрошуємо вас на огляд!

Детский стоматолог Садовская Катерина Васильевна

Дитячий стоматолог
Катерина Садовська

«Досвідчений дитячий стоматолог розпізнає захворювання,
а лікування можна буде здійснити без бормашини!»

Запис на прийом в D.Ante